Vermello Mobilya

Vermello Mobilya
Mutfak Dolapları, Banyo Dolabı, Kapı, Çelik Kapı, Soyunma Odası Dolabı, Compact WC Bölme Sistemleri..
Adresler
Adres 1
Kozluk Mah. Sanayi Cad. No: 17 Erenler Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Üyelik durumu
Özel üye

KURUMSAL

Şirketimiz 2008 Yılında mobilya sektörüne adım atarak, tecrübe ve deneyim kazanan ekibimiz ile kısa zamanda üretimlerini sınıflandırmış ve alternatif ürünler geliştirmiştir. İhtiyaca ve kişiye özel mobilya tasarımları ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı ve memnuniyet odaklı çalışmayı benimsemiş, şimdiye kadar bireysel ve kurumsal gelen taleplerdeki bütün projeleri gerçekleştirmiş ve kaliteden ödün vermeden bu yolda hızla ilerlemiştir. 2018 yılında VERMELLO markasını oluşturmuş, kaliteyi markayla özdeşleştirme yoluna girmiştir. VERMELLO olarak üretim süreçlerinde en iyi teknik ve makineler ile hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz
Kurulduğu günden itibaren hızlı bir şekilde büyüyen, kalite ve güven odaklı firmamız, her daim ticari faaliyet içerisinde olduğu tüm kuruluşlar ile kamuoyunda aynı güvenle hatırlanmaktır.

Vizyonumuz
VERMELLO ekibi olarak bilgi, teknoloji birikimine önem vermek ve bu değerleri en iyi şekilde kullanıp kaliteyi ve estetiği üretmek, müşteri memnuniyeti odaklı sunmak ve süreklilik sağlamaktır.

Temel Değerlerimiz
İnsana saygılı, sürekli öğrenen ve kendini geliştiren, güvenilir, sistemli, kararlı, topluma, tabiata ve çevreye katkılı olmak.

İlkelerimiz
İlişkilerde şeffaflık ve güven çerçevesinde hareket edip, taleplerdeki gereksinimler ve isteklerin en hızlı, en doğru, en gerçek yolla, bütün olanakları kullanıp sonuca erdirmek, bunları yaparken istem dışı gelişen bütün olumsuzlukları ortadan kaldırmak, “Ne yapıyorsan yap en iyisini yap” mantığıyla ilerlemektir.

HİZMETLERİMİZ

• Kış Bahçesi ve Cam Balkon
• Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemleri
• Merdiven
• Ofis Dekorasyon
• Kompakt Laminant WC Bölme Sistemleri
• Akrilik Lavabo ve Tezgah