V Model Kalıp

V Model Kalıp
V Model Kalıp Makina Modelleri İmalat Sanayi
Adresler
Adres 1
Dörtyol Sanayi Çarşısı 17. Sk. No: 47 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Üyelik durumu
Özel üye
V Model Kalıp

Hakkımızda:


Firma; V Model Kalıp Makina Modelleri İmalat Sanayi adı altında 1988 yılında kurulmuş olup Sakarya sanayinde hizmete başlamıştır. 1998 yılı merkez sanayideki yeni yerinde döküm modelleri imalatı konusunda kalitesiyle, bölgesi ve Türkiye'deki önemli firmalar ile çalışarak gücüne güç katmıştır.

Firma; 6 çalışanı, 6 adet makine parkuru ile ahşap modellerin yanında diğer malzemeler ile epoksi, blok kimyasal malzeme, araldite, alüminyum gibi modeller de yapmaktadır. Makina parkuruna ilave ettiği CNC Dik işleme Merkezi ve Lisanslı CAD/CAM yazılımı (SolidCam- SolidWorks) ile uzman tasarım ve işleme ekibi istenilen kalitede ve hassas ölçülerde makina, model tasarım ve üretimine devam etmektedir.

V Model Kalıp Makina Modelleri İmalat Sanayi ideali; müşteri talebini tecrübe ve teknoloji ile donanımıyla karşılayıp, ülke ekonomisine ve iş gücüne katkıda bulunmaktır.

Hizmetler:


V Model Kalıp Makina Modelleri İmalat Sanayi; Makina Model İmalat, Makina Kalıp İmalat ve Yedek Parça sektöründe faaliyet göstermektedir. 6 adet makine parkuru ile ahşap modellerin yanında diğer malzemeler ile epoksi, blok kimyasal malzeme, araldite, alüminyum gibi modeller yapmaktadır.

CNC Dik İşleme Merkezi ve Lisanslı CAD/CAM yazılımı (SolidCam- SolidWorks) ile uzman tasarım ve işleme ekibiyle istenilen kalitede ve hassas ölçülerde makina, model tasarım ve üretimi yapmaktadır. Başlıca model tasarımı yapılan makinalar ve dökümler;

» Kalıplama Makinası Modelleri
» Kanal Izgara ve Rogar Kapakları
» Kayak Tesisleri İçin Ürünler
» Bakır, Bronz ve Pirinç Dökümler
» Kurşun, Çinko ve Zamak Dökümler
» Özel Alaşımlı Çelik Dökümler
» Pompa Parçaları İmalatı
» Sünger Kalıbı İmalatı
» Alüminyum Dökümler
» Araldit Modeller
» Ahşap ve Metal Modeller

Bize ulaşın: 0 264 2912628