Uzman Klinik Psikolog Barış Tosun

Psikolojik Danışmanlık, Depresyon, Aile İçi İletişim Sorunları, Sosyal Fobi, Sınav Kaygısı, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), Stres, Panik Atak, Obsesif-Kompulsif Bozukluk (Takıntılar), Fobiler, Bireysel Terapi, İletişim Problemleri
Adresler
Adres 1
Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı, No:43(Ardiye Cafe Yanı, Vet Plus Veteriner Üstü), Daire:2 Serdivan Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Web siteleri
Bu özellik sadece özel üyeler için geçerlidir
Üyelik durumu
Üye
Sakarya doğumlu Uzm. Klinik Psikolog Barış Tosun Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Psikoloji Bölümünü başarıyla bitirerek mezun olmuştur. Yüksek lisansını ise Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji(Tezli) bölümünde tamamlamıştır.
Üniversite eğitim dönemi ve sonrasında Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Servisi / Polikliniği ve Ümraniye Nöropsikiyatri Hastanesi'nde stajını tamamlamıştır. Yüksek lisans döneminde Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi almış, yüksek lisans tezini depresyon ve kaygı alanlarında yapmıştır. Bu alanlarda stajını tamamladıktan sonra, Özilbey Eğitim ve Sağlık Hizmetleri'nde de görev yapmıştır. Ayrıca; Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde Yr. Doç. Dr. Hüseyin Ünübol'dan süpervizyon almıştır. Barış Tosun, çalışmalarına NutriPsiko Sağlıklı Beslenme ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde devam etmektedir.