Uzman Halı Yıkama Fabrikası

Uzman Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama, Battaniye Yıkama, Yorgan Yıkama, Stor Perde Yıkama, Zebra Tül Yıkama, Koltuk Yıkama

Adresler
Adresler 1
Yazlık Aralık Cad. Serdivan Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefonlar 1
Rank
600
Üyelik durumu
Özel üye
Uzman Halı Yıkama olarak sektörümüzde ilk sıralarda yer alıp kaliteli, hijyene önem veren ve ekonomik bir hizmet sunan tek firmayız. Kullandığımız temizlik ürünleri ve makineler özel olarak seçilmiştir. Halılarınız, yorganlarınız bizler sayesinde yıpranmadan eski canlı renklerine kavuşacağına dair teminat veriyoruz. 

Yıkanması en zor halı türlerinden biri olan shaggy halı türlerini dahi beyazlatıyor, aralarına kaçmış tüm kir ve pislikleri halınızdan temizliyoruz. Bizi tercih eden her müşterinin paylaştığı ortak fikir beyazlar daha beyaz, siyahlar daha siyah fikridir. Renk canlılığı ve doygunluğunu doğru tonlarda oluşturmak doğru temizlik malzemesi ve uygun yöntemlerle elde edilebilecek zor bir iştir. Bizlerde işinde uzman personel kadromuz ile halılarınızı daha canlı renklere kavuşturuyoruz.

Müşteri memnuniyeti işimizin en önemli parçası olduğundan sizleri memnun etmek asıl amacımızdır. Sizler memnun kaldıkça bizler işimizi yapmaya devam edeceğiz. Gönderdiğiniz halının temizlenmediğini düşünürseniz para iadesi isteyebilirsiniz. Açılışımıza özel kampanyalarımız ile sizlere hem kaliteli hem ekonomik hizmet sunuyoruz.

Hizmetlerimiz
- Halı Yıkama
- Koltuk Temizliği
- Battaniye - Yorgan
- Zebra Tül Temizlği
- Overlok
- Stor Perde
Sınıflandırmalar