_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Semerciler Mah. Çınar Sk. Biler Apt. No: 1 Adapazarı / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Telefon 3
Telefon 4
Rank
100

Uluçlar Tur

Öğrenci ve personel taşımacılığının lider firması Sakarya Uluçlar Tur daha iyi hizmet için kendini sürekli yenileyen anlayışı ve eğitimli kadrosu ile hijyenik, konforlu, güvenli ve huzurlu öğrenci ve personel taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.                              

Firmamız bu güne kadar vermiş olduğu hizmetlerle daima güveni ve kaliteyi ön planda tutarak, taşımacılıkta çağdaş şirket anlayışı geliştirmeye çalışmıştır. Biz bu unsurların hepsini üstün kalitede firmamız için, öğrenci ve personel memnuniyetini ilke edinmemizin getirdiği bir çabayla yerine getirmekte olup, firmamızda geçirdiğimiz uzun yılların getirdiği hizmetlerimizden bunu kanıtlamaktayız.  

Verdiğimiz hizmetlerle taşımacılık sektörünün standartlarını yükseltiyor, siz Sakaryalı müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz...


Misyonumuz

Taşımacılıkta yüksek performans ile hizmetlerini sürdürmek nicelik olarak büyüyüp daha fazla kar yerine nitelik olarak kaliteyi artırarak sektörde öncü olmak.

Vizyonumuz

Toplam kalite yönetimi felsefesi ve Sakarya’da taşımacılık sektöründe öncü konumunu güçlendirerek her yıl bir önceki yılın iki katı performans ve kalitede hizmetler sunmak. 

Hedeflerimiz

* Öğrenci ve Müşteri Memnuniyeti

* Emniyetli Taşımacılık

* Kaliteli ve Güvenli Hizmet

Referanslar

*Özel ENKA Okulları

*Özel Doğa Koleji

*Hilkar Elektrik Tic. San. Ltd. Şti.

*TEM Kablo Tic. San. Ltd. Şti.

*Erel Makina Tic. San. Ltd. Şti.

Sınıflandırmalar