Üçaymak Kesici Aletler

Üçaymak Kesici Aletler
Silindirik Taşlama İşleri, Delik Taşlama, Puntasız Taşlama, Yüzey Taşlama, Sac, Boru, Çelik Kesme, Bıçak Bileme ve İmalat, Kağıt, Karton Bıçakları Bileme ve İmalatı, Gıda İşleme Makinaları Bıçakları Bileme, Plastik Kesme ve Lastik Makinaları Bıçakları Bileme ve İmalatı, Tekstil Makinaları Bıçakları Bileme ve İmalatı, Pres Bıçakları İmalatı ve Bileme, 3 Metre Giotin Bıçak Bileme, Paketleme Bıçakları
Adresler
Adres 1
Hanlı Mah. 17. Sk. No:49 Arifiye Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Telefon 3
Telefon 4
Telefon 5
Web siteleri
Üyelik durumu
Özel üye
Üçaymak Kesici Aletler

Kalite, hız, müşteri memnuniyeti ilkelerini öncelikli olarak benimsemiş olan Üçaymak Makina; sanayi bıçakları bilemesi, imalatı ve her türlü taşlama konusunda hizmet vermektedir. Üçaymak Makina, estetik, güvenli, kaliteli ve ekonomik çözüm perspektifinde hizmet sunmaya devam ederken, her yeni projesinde çıtasını yükseltmeyi ve daha iyi hizmet sunabilmeyi kendine hedef edinmiştir.

Misyonumuz

Yenilikçi yaklaşımları benimseyen anlayış, toplam kaliteye olan inancımız ve güçlü çalışanlarımızla, güven, tecrübe, hız, memnuniyet ve yüksek sorumluluk duygusuyla gerçek bir sektörel marka olmak.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini aşan iş birliği değerlerine sahip olmak, sunduğumuz ürün ve hizmet kalitesini her zaman yükseltmek.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan hizmet anlayışı ile süregelen değerlerine bağlı kalarak faaliyet alanlarına iyi odaklanmak, müşterilerinden  tedarikçilerine, çalışanlarından topluma kadar tüm paydaşları için değer oluşturmak.

Hizmetlerimiz

- Silindirik Taşlama İşleri
- Delik Taşlama
- Puntasız Taşlama
- Yüzey Taşlama
- Saç, Boru, Çelik Kesme, Bıçak Bileme ve İmalat
- Kağıt, Karton Bıçakları Bileme ve İmalatı
- Gıda İşleme Makinaları Bıçakları Bileme
- Plastik Kesme ve Lastik Makinaları Bıçakları Bileme ve İmalatı
- Tekstil Makinaları Bıçakları Bileme ve İmalatı
- Pres Bıçakları İmalatı ve Bileme
- 3 Metre Giotin Bıçak Bileme
- Paketleme Bıçakları