Tek Otomotiv - Mercedes Özel Servis Yedek Parça

Tek Otomotiv - Mercedes Özel Servis Yedek Parça

Mercedes Özel Servisi ve Yedek Parça

_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Dörtyol Sanayi Çarşısı 56. Sok No: 12 Adapazarı / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Rank
150

Tek Otomotiv - Mercedes Özel Servis Yedek Parça

Hakkımızda

Sürekli gelişmekte olan tek otomotiv 1985 yılında Fikret Tek tarafından küçük bir tamir atölyesi olarak faaliyete başlamıştır.

Kurulduğu yıldan bu yana yalnızca Mercedes-Benz marka otomobil ve hafif ticari araçların yedek parça ve servis hizmetleri vermektedir.
Sektörde daha iyi hizmet verebilmek ve yeni teknolojiyi sürekli yakalamak için, yedek parça dalında geniş stoklu ve bilgisayar alt yapısıyla, servis dalında tecrübeli personeli ile yine günümüz araçlarına en etkin biçimde cevap verebilecek kapasitededir.

Vizyonumuz

Rekabetin hat safhada olduğu, bir piyasa içinde bulunmamıza ve bu şartlarda çalışmamıza rağmen; prensiplerimizden, kalitemizden, hizmetimizden, işimizden ve görevlerimizden ödün vermeden çalışarak; aldığımızın hakkını sonuna kadar vermek vizyonumuzun esasıdır.

Misyonumuz

Otomotiv sektörünün nabzını tutarak yaratıcılık anlayışı ile kurumsal bir alt yapı içinde otomotiv sanayisindeki yenilikleri hem teknolojik hemde maddi ve manevi imkânlarımızı sonuna kadar kullanarak müşteri memnuniyetini sağlayan kökten çözümler sunmak ve üretmektir.

İlkelerimiz

Tek Otomotiv Servis ve Yedek parça hizmet parolamız “Memnuniyetiniz” ilkesiyle farklı ve yeni projeler geliştirmekte ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Genç ve dinamik kadromuz, kaliteli hizmet anlayışımızla siz müşterilerimizin daima yanındayız.

Değerlerimiz

* İnsanca

*
Uzman

*
Dakik

*
Güvenilir

*
Sonuç Odaklı

*
Başarılı Olmak

Hizmetlerimiz

* Servis

*
Yedek Parça

*
Klima

*
Akü

*
Kaporta

*
Boya

Sınıflandırmalar