Saly Karavan

Saly Karavan

Karavan İmalat, Pazarlama ve Kiralama

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Yukarı Kirazca Köyü Bilecik Yolu Üzeri 3. Km No: 131 Adapazarı / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Telefon 3
Web siteleri
Rank
150
BiZ KİM MİYİZ?

Hani bazılarımızın tutkusu, bazılarımızın düşü, bazılarımızın heves ettiği ama yollarda üzerinde o sevimli salyangoz logosu ile gördüğünüzde, hepinizin gözünü alamadığı o karavanları yapanlarız. Saly Karavanlar Türkiye ve dünyanın bir çok ülkesinde salına salına geziyorsa, bu tesadüf değildir. Sürücüsüne ve kullanıcısına verdiği güven ve konfordur bizi bugünlere taşıyan.

Adapazarı Bilecik yolunun 3. km'sinde 6000 metrekare açık ve 6000 metrekare kapalı alanda faaliyet gösteren bir aile şirketiyiz. Güvenilir ve güçlü kadromuz, inovasyon ve arge çalışmaları ile tüm dünyada alanımızdaki gelişmeleri yakından izliyor ve sektöre göre, özel çözümler üretiyoruz.  Karavancılığın bir yaşam biçimi olduğu bilinciyle, verdiğimiz satış sonrası desteği, Saly Karavan'ı giderek büyüyen bir aile haline getirdi ve getirmeye devam ediyor.

Sizleri de bu ailenin bir parçası olmaya çağırıyoruz. Unutmayın karavan GÖRÜLÜR, SEVİLİR VE YAŞANIR.

MOTOKARAVAN

Benzersiz tasarımlar, ev rahatlığında döşenmiş bir kabin, kaliteli ekipmanlar ve geniş bir alkoven. Saly, yarım asırlık tecrübesiyle alternatif tatil arayışında olanlara sınırsız imkanlar sunuyor. 4.00m ile 5.50m arasında değişebilen kabin boyları ve alkovenin vermiş olduğu extra yatak kapasitesi sayesinde, sizleri bu alternatif tatil dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz.


KAMP KARAVANI

Tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veren, özenle ve tecrübeyle oluşturulan modern dizaynlar. Detaylı yerleşim planları sayesinde kendinizi evinizde gibi hissedecek, bu etkileyici atmosferi dilediğiniz her yere yanınızda götürebileceksiniz.

Çeşitli boy ve modellerde üretilen karavanlarımız, ister tek başınıza, ister çift ya da ailece çıkacağınız tatillerinizde, konforlu kamp keyfini deneyimleyebilmeniz için sizleri bekliyor.

Model 3.25-PETITE

7m2lik bir alanda, detaycı modern bir dizayn. Saly Petite’de, 2 kişinin rahatlıkla yaşaması için gereken ne varsa düşünülmüş. Geri kalan sadece uyanmak istediğiniz yeri seçmek.

Model 4.06-SMART

Sadece yatacak bir yer ve depolama alanına mı ihtiyacınız var? Saly Smart, sizlere bunu sağlamak ve ihtiyaçlarınıza yanıt vermek adına üretildi. Ne eksik ne fazla, istediğim işte böyle bir şey diyorsanız, bu özel ürüne yakından bakmanızı tavsiye ederiz.

Model 4.25-COMPACT

Tekerlekler üzerindeki evinizin her karesi optimum alan kullanımı için tasarlandı. Saly Compact, size istediğiniz pratik kullanımı ve iyi görünümü, iyi tasarlanmış bir karavan içerisinde, bir arada sunuyor.

Model 5.25-URBAN

Ne istediğini bilen müşterilere, akılcı çözümler. Saly Urban, şimdi hiç olmadığı kadar fonksiyonel. 3 farklı dizayna sahip bu modelde, kendiniz ya da aileniz için mutlaka uygun bir tasarım bulabilecek, keyifli kamp tatilleriniz için ihtiyacınız olan teknolojik ve işlevsel çözümlere sahip olabileceksiniz.

Model 6.00-SUPREME

Zarif tasarımı, konforlu iç mekanı, gerektiğinde ranzaya dönüştürülebilen oturma grupları sayesinde Saly Supreme, sizlere unutamayacağınız tatilleri yaşatmak için üretildi. Geniş ve kolay erişilebilen çok sayıdaki depolama alanları sayesinde, artık kalabalık çıkacağınız tatiller bile sorun olmaktan çıkıyor.

Model 7.25-GRAND

İhtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda hazırlanmış, kendinizi evinizde hissedecek kadar ince düşünülmüş hatlara sahip, ranzalı yatak dizaynı ve ekstra yatak kapasitesi sayesinde, çocuklarınız için de eğlenceyi hedefleyen bir karavan sahibi olmak isterseniz, Saly Grand sizleri, onu keşfetmeniz için bekliyor.

Model 8.75-PALACE

Geniş bir aileye sahip ya da sadece kendini şımartmak isteyenler, Saly Palace’ı tercih edebilir, ferah oturma alanları, geniş yatak odası ve tam donanımlı mutfak ve kabin ekipmanlarınızla tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.


Sınıflandırmalar