Salon Atasoy - Düğün ve Toplantı Salonu

Salon Atasoy - Düğün ve Toplantı Salonu

Düğün, Nişan, Sünnet, Toplantı, Konferans, Seminer ve Davetler

_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Çark Cad. Dar Sokak Cevatbey İş Hanı Kat: 2 Adapazarı / Sakarya
Telefonlar
Telefon 2
Rank
200

2020 Yılı İndirimli Fiyatlarımız Başlamıştır


3600  Salon İçi Panoramik Görüntü İçin Tıklayın »

DÜĞÜN - NİŞAN - SÜNNET - TOPLANTI - KONFERANS - SEMİNER

- Orkestra (Keman, Kanun, Org ve Ses Sanatçıları)
- Video Kaset ve DVD, CD
- Fotoğraf 36 adet 15*21
- Deri Albüm
- Anı Defteri
- Masa Üstü Şamdanlar
- Meşaleler - Volkanlar - Sis Gösterileri
- Robot Işık Gösterileri
- Projeksiyon Gösterisi
- Düğün Öncesi Dans ve Müzik Provaları
- Çocuk Parkı Hizmeti
- Bayan Servis Elemanları
- Kapı Görevlisi
- Araç Görevlisi
- Güvenlik Görevlileri
- Gelin Arabası Park Hizmeti
- Bayan Vestiyer Görevlileri
- Mutfak Görevlileri
- Genel Organizatör
- Halkla İlişkiler Sorumlusu

Balo salonumuz 1000 kişiye kadar yemekli veya yemeksiz tüm düğün, nişan, nikah kına geceleri, sünnet düğünleri, okulların mezuniyet geceleri, doğum günü partileri, kurumsal firmaların tüm toplantı, kokteyl, seminer organizasyonlarının düzenlenebileceği toplam 1500 m2'si salon diğer 500 m2'lik alanı vestiyer, fuaye, gelin odası, sanatçı kulis odaları ve ebeveyn bebek odalarından oluşmaktadır.

Salonumuzda havalandırma ve klima sistemleri mevcut olup, her bölümü mükemmel bir şekilde dekore edilerek dizayn edilmiştir.

Salonumuzun her noktasından izlenebilen 7x4 ebatlarındaki dev projeksiyon ekranı sayesinde sunumlarınızı, slayt gösterilerinizi ve eğitim amaçlı düzenleyebileceğiniz konferanslarınızı 1000 kişilik oturum düzeninde rahatlıkla herkes tarafından izlenebilmektedir.

Yemekli düğün ve toplantılarınız için kendi mutfağımız ve ekipmanlarımız mevcut olup profesyonel aşçı ve elemanlarımız kendi kadromuzda bulunmaktadır.

Salonumuzun içerisinde bulunan çocuk parkımız sayesinde siz dostlarınız ile düzenlenen organizasyonun keyfini çıkartırken çocuklarınız da diğer arkadaşları ile birlikte çocuk parkında hoşça vakit geçirebilme imkanı bulacaklardır.

Tesisimiz içinde bulunan gelin odasındaki TV ekranından salonun içini gözleyebilmeniz için kameralar yerleştirilmiştir. Bu sayede siz gelin odasında dinlenirken, düğün esnasında salonda olup bitenleri izleyebileceksiniz. Sizleri bu ayrıcalıklar ve hizmetlerle ağırlamaktan onur duyacağız.

Güzellikleri ilke edinerek başladığımız bu yolda, sizin de en unutulmaz günlerinizde güler yüzlü ve profesyonel personelimizle yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

Salon Atasoy,
Mutluluklar Diler.

Sınıflandırmalar