Adresler
Adresler 1
Topça Toptancılar Sitesi C Blok No:7 Erenler Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefonlar 1
Telefonlar 2
Rank
50
Üyelik durumu
Özel üye
Sakarya Korkmaz

Hakkımızda
2001 yılında sizden aldığı güçle hizmete başlayan firmamız, kısa sürede sizlerin güveniyle büyümüştür. Sakarya merkezli parça ve komple yük taşımacılığı yapan firmamızda forklift kiralama hizmeti de verilmektedir. Sakarya - İstanbul arasında günlük seferlerimiz mevcuttur. Akyazı, Karasu, Kocaali, Ferizli, Söğütlü, Sapanca ilçeleri başta olmak üzere yerinde teslimat yapılır.

Türkiye'nin her yerine anlaşmalı ambarlar vasıtası ile taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Güveninizle büyüyen firmamız 15 personel, 10 araç ve 3 Forkliftle müşteri memnuniyetini temel alan anlayışla hizmetlerine devam etmektedir.

Memnuniyetiniz, memnuniyetimiz olacaktır.

Misyonumuz
Kanunlara ve ticari etiklere uygun davranarak işi ilk seferde doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı
geliştirerek çalışanlarımızın, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak; böylece şirket profilini yükseltmek ve Türkiye'de örnek gösterilen bir şirket olmak. Görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır.

Vizyonumuz
Firmamızın vizyonu ve temel amaçları, çağdaş teknolojiden maksimum derecede yararlanmak suretiyle sunduğumuz hizmetlerde yüksek kalite verimliliğini sürekli kılmak; toplumun değerlerine ve menfaatlerine,  çevreye duyarlı kalarak, insan hak ve onuruna yakışır bir hizmet ve üretim ortamı sağlamak; maddi ve manevi tüm unsurları tüm çalışanları ile paylaşarak pozitif değerler üretmek; ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına, taşımacılık sektöründe yüksek katma değer üreterek ve istihdam sağlayarak katkıda bulunmaktır.

Kalite Politikamız
Hızlı kargo taşımacılığında ve Güvenli ve zamanında teslimat"ta uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, işletme başarımızdaki sürekliliğin anahtarıdır. Hizmetin her aşamasının kontrolünü amaçlayan kalite sistemimiz, hızlı ve güvenli taşıma ve teslimatlarla en üst düzeyde müşteri tatminini hedefleyen kalite politikamız ile temel amaçlarımız;

» Koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanması,
» Hizmet kalitemizin daima iyileştirilmesi ve geliştirilmesi,
» Kaliteli hizmetin sürekliliğinin temini,
» Çalıştığımız çevrenin mutlak korunmasıdır.
» Her zaman ürünleri, doğru koşullarda, doğru yere zamanında gönderilmesini
sağlamak.
» İş kazalarının olmaması için gerekli tüm tedbirleri almak ve uygulamak.

Hizmetlerimiz
• Komple Taşımacılık; Komple kamyon taşımacılığı hizmetimiz ile hem şehir içi, hem de şehirlerarası sevkiyatlarınız da önemli maliyet avantajları elde edebilirsiniz.

• Parsiyel Nakliye; Şirketimiz müşterilerinin her türlü yasal emtialarını, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye, yurt çapına yayılmış çözüm ortakları vasıtasıyla, direkt yada aktarmalı olarak, en kısa zamanda ve güvenli olarak ulaştırabilmektedir.

• Filo Nakliye; Şirketimiz, müşterilerimizin isteği doğrultusunda komple bazdaki yükleri araç sayısı ve sınırı olmaksızın filomuzdaki mevcut araçlarla depo, antrepo, fabrika ve benzeri yerlerden filo şeklinde teslim alıp müşteri irsaliyelerindeki adrese
teslim edebilmektedir.

• Özel Sevkiyat; Sektörünüze ve ürünlerinize en uygun araç ve ekipmanları tahsis ettiğimiz etkin bir çözümdür.
Sınıflandırmalar