Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Sakarya İklimlendirme

Sakarya İklimlendirme
Klima Sistemleri, Kombi Servisi, Havalandırma Sistemleri, Isı Pompaları, Havuz Isı Pompası Yetkili Servisi, Çiller VRF Sistemi Yetkili Servisi, Soğuk Hava Deposu, Anahtar Teslim, Isı Geri Kazanım Cihazları, Yangın Söndürme Sistemleri
Adresler
Adres 1
Tekeler Mah. Eğitim Sokak No:17 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Üyelik durumu
Özel üye

Sakarya İklimlendirme
Sakarya İklimlendirme ; kuruluş amacı klima santralleri , soğuk hava deposu, havalandırma sistemi, endüstriyel mutfak ekipmanları, yangın söndürme sistemleri, ısı geri kazanım cihazları, kombi sistemleri alanlarında ilk kurulum , arıza bakım ve onarım amacı için profesyonel hizmet anlayışı ilkesi ile kurulmuştur.

Tecrübeli ve güçlü bir kadrosu ile klima satış öncesi ve sonrasında, hem müşteriye hem de sektördeki mühendislik firmalarına, satış aşamasından , ürünlerin devreye alınmasına ve test edilmesine kadar her aşamada destek vermektedir.

Verdiği kaliteli hizmet ile müşterilerini memnun eden ve güvenini kazanan Sakarya İklimlendirme ihtiyaçlarınız için sizlere mutlak çözüm sunmaktadır.

Tecrübe
Yılların verdiği tecrübe ile hizmet veriyoruz, bu sebeple ekibimiz alanında uzman isimlerden oluşur ve sektörde uzun yıllar deneyime sahip bir ekibe sahibiz.

Müşteri Memnuniyeti
Tüketicilerin beklentisinin farkındayız, bu anlayışla sektörde hizmet verirken müşteri memnuniyetini benimser ve tüm ihtiyaçların karşılarız.

İleri Teknoloji
Tüketicilerin ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap vermek için ileri teknolojiyi yakından takip eder ve en doğru ürünler sunarız.

Sosyal Sorumluluk
Çevreye, doğaya olan sorumluluğumuzun farkındayız, Bu sebeple tüketicileri tasarruflu doğalgaz kullanımı konusunda yönlendirirken önemli tavsiyelerde bulunuruz.
 

Hizmetlerimiz:

Klima Sistemleri
Kombi Servisi
Havalandırma Sistemleri
Yangın Söndürme Sistemleri
Soğuk Hava Deposu
Isı Geri Kazanım Cihazları
Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle!