Sakarya Dalgıç Pompa

Sakarya Dalgıç Pompa

Sondaj, Dalgıç Pompa Kurtarma, Hidrofor, Motor Sarımı, Drenaj Dalgıç Pompa, Kuyu Temizliği ve Bakımı, Kumanda Panosu - Su Analizi, Dalgıç Pompa Satışı, Tamiri ve Servis Hizmetleri

Adresler
Adresler 1
Sakarya Zirai Aletler San. Peron Blokları No: 43 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefonlar 1
Turgay Karakurt:
Rank
325
Üyelik durumu
Özel üye
Sakarya Dalgıç Pompa

Hakkımızda


Sakarya Dalgıç Pompa; Zemin Etüt, Sondaj ve Kuyu Temizliği ve Dalgıç Pompa konularında faaliyet göstermek üzere Sakarya'da kurulmuştur. Deneyimli kadrosu ve teknolojik ekipmanları ile cazip fiyatlarla montaj ve uygulamaları hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapmaktadır.

Sakarya'da ithal ve yerli hidroforların tamiri, kurulumu ve montajı işlemlerini yapmakta olan Sakarya Dalgıç Pompa; Alfen Sakarya Yetkili Satıcısı ve Servis Bayisidir. Domak, Standart, Alarko, Vilo, Etne, Mass ve Dass, Alemdartona, Jet Pompa ve Baymak gibi kaliteli markaların ürünlerini de tedarik etmektedir.

Dalgıç pompa ve motorları konusunda edindiği bilgi birikimi ve tecrübe ile AC motorların bakım - onarım ve bobinaj sarımı alanında da sektöründe tercih edilen bir firma olan Sakarya Dalgıç Pompa; her güçte dalgıç motoru ve hidrofor motoru sarımı, bakım ve onarımını garantili olarak yapmakta, kompresör ile kuyu temizleme işlemlerini de titizlikle yapmaktadır.

» Dalgıç pompa
» Sondaj
» Hidrofor
» Kuyu temizliği
» Pompa tamiri - montajı - demontajı