Sakarya Büro Makinaları

Sakarya Büro Makinaları

Fotokopi Makinaları Servis Satış, Yazıcı Tamir-Bakım, Toner Dolumu

Adresler
Adresler 1
Yahyalar Mah. Ankara Cad. Özümer Apt. No: 97/B Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefonlar 1
Telefonlar 2
Rank
150
Üyelik durumu
Özel üye

Sakarya Büro Makinaları

Hakkımızda

Sakarya Büro Makinaları olarak bilgiyi ve teknolojiyi son damlasına kadar kullanarak müşterilerine makul, uygun fiyatlı ve kalıcı çözümler sunarak kalitenize ortak olmaktadır. Dünya piyasasında olduğu gibi son gelişme ve teknolojinin yerinde durmamasının verdiği sürekliliği Türkiye pazarına sağlamaktayız.

Verdiğimiz hizmetlerin ve dolum işlemlerimizin arkasında bulunmamız ise bizi bu günlere kadar getirerek iyi referanslara sahip olabilmemizde büyük rol oynamıştır. Misyon ve amaçlarını hiç değiştirmeyen firmamız zamanın ilerlemesine hem donanımsal hem de yazılımsal olarak ayak uydurarak sizleri hiçbir konuda eksik bırakmamıştır. Kalite standartları bakımından birçok firma ile çalışan firmamız özelikle Sakarya Büro Makinalarının açılması ile bu sektörde öncü ve lider pozisyonuna geçmiştir.

Fotokopi Teknik Servis

Amacımız; müşterilerimizi başarıya ulaşırken yardımcı olacak çözümler sunmaktır. Profesyonel servislerimiz sayesinde, gerçek doküman maliyetini müşterilerimizce anlaşılmasını sağlayarak üretkenliği arttırırken maliyetleri düşürecek çözümler sunarız. Çok fonksiyonlu fotokopi cihazlardan yüksek kapasiteli ve yüksek hızda renkli fotokopi sistemlere kadar tüm baskı cihazlarını tedarik ederiz.
Elde edeceğiniz başarılarda yanınızda yer almaktan kıvanç duyarız.

Ürünlerin en verimli şekilde sisteminize kurulması ve devamında da kaliteli servis sunmanın önemini biliyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz. Öncelikli firma ilkemiz Müşteri memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz;

» Fotokopi Makinaları Servis ve Satış
» Yazıcı Tamir Bakım
» Toner Dolumu

Ürünlerimiz;


» Fotokopi Makinaları
» Tonerler
» Yazıcılar

 

Web Adresimiz: www.sakaryaburo.com