assasa

PROWEB Nakış İşleme

PROWEB Nakış İşleme
İş Elbiselerine Nakış Hizmeti, İş Elbiselerine İsim Nakışı, İş Elbiselerine Logo Nakışı
Adresler
Adres 1
Yenigün Mah. 15 Temmuz Bulv. (Palmiye Cad.) No: 64/A Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Üyelik durumu
Özel üye

PROWEB Nakış İşleme

Proweb; profesyonel bir kadro ile 2005 yılından bugüne; internet, multimedya, grafik ve baskı alanında hizmet vermekte olan Sakarya merkezli bir kuruluştur. Şirket, bilgisayar mühendisleri yönetiminde çalışan; yazılım, grafik, animasyon, teknik takip, veri yükleme, muhasebe ve müşteri temsilciliği birimlerinden oluşmaktadır.

Proweb, kuralları belli olmayan bu sektöre, birçok standart getiren; işi takip etmenin, işi yapmak kadar önemli olduğunu bilen ve buna göre kendi çizgisini belirleyen bir kuruluştur. Ayrıca makine ailesini de sürekli genişleterek reklamcılık ve promosyon sektörüne birçok yenilik katmıştır.

Verdiği hizmetlere yenisini katmak için temin ettiği 15 iğneli yeni nesil nakış makinesi ile havlu, polar, tişört, penye ve diğer her türlü kumaş çeşidine nakış yapabilmektedir. Sevdiklerinize üzerinde birlikte isimlerinizin yazdığı ve güzel bir resimli tasarımlarla süslenmiş bir görselle veya çalışanlarınıza ve müşterilerinize firmanızın prestijini gösterecek bir çalışma ile her türlü kumaş üzerine nakış işlemi yapılabilmektedir.

Şahıs ya da Firmalara Her Türlü Kumaş Üzerine Nakış İşlemi Yapılmaktadır...