PROWEB Mühendislik İnternet Teknolojileri Kariyer San. Tic. Ltd. Şti.

PROWEB Mühendislik İnternet Teknolojileri Kariyer San. Tic. Ltd. Şti.

İnternet Sitesi Kurulumu & WEB Programlama, İnternet Reklamcılığı ve Multimedya Hizmetler, Sosyal Medya Danışmanlığı, SEO

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Yenigün Mah. 15 Temmuz Bulv. (Palmiye Caddesi...) No: 64/A Adapazarı / Sakarya
Telefonlar
Web siteleri
Rank
1000
Web Tasarımı
 
Bir web sitesi oluşturmaktaki amacınız kurumsal kimliğinizi ve yaptığınız işi vurgulamak ise bu demektir ki kaliteli tasarıma ve bu işte uzmanlaşmış kişilerin yardımına ihtiyacınız var. İşte bu noktada devreye biz giriyoruz ve dikkat çekici tasarımlar ile sizleri internet ortamına taşıyoruz. İşe doğru kişiler ve etkileyici bir tasarım ile başladığınızda hedefinize çok yaklaşmış olursunuz.
 
» Junior Sistem
» Süper Sistem
» Jet Sistem
» Hazır Sistem
» E-Ticaret
» Kiralık Firma Rehberi
» Satılık Firma Rehberi
» Emlakçı Sitesi
» 2. El Oto Sitesi
» Özel Projeler
» Özel Tasarım Web Sitesi
   
Web Programlama
 
Uzman programcılarımız ile web siteniz için en uygun yazılımları geliştirmekteyiz. Web programlama işinde PHP, Ajax, XML ve Javascript kullanmaktayız.
 
Veritabanı teknolojisi olarak MySQL'den yararlanmaktayız. Web Programlama teknolojisiyle hem yönetilebilir web siteleri tasarlamakta hem de internet ya da intranet üzerinde çalışan özel yazılımlar ve projeler üretmekteyiz.
 
Yaptığımız yazılımlar ile işletmelerdeki verimliliği arttırıp kaybolan iş gücünü geri kazandırıyoruz.
   
Sosyal Medya Danışmanlığı

Günümüzün en çok kullanılan iletişim ortamlarından olan sosyal medyalarda firmanızın tanıtımını yaparak reklam dünyasında adınızı duyurur. Facebook, İnstagram, Twitter'dan sonra WhatsApp ve Youtube'da da özel tasarımlar ve videolar yaparak firmanızı en güzel şekilde tanıtmaktadır. 

Flash Animasyon
 
Artık her alanda görsellik çok önemli. Web sitenizin ya da reklam çalışmalarınızın kullanıcıların aklında kalmasını istiyorsanız, onlara farklı bir şeyler sunmak durumundasınız. Flash animasyonlar müşterilerin gözünde unutulmayacak çalışmalar oluşturmanızı sağlar. Web sitenizi renklendirmek için animasyonların gücünden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.
 
Ayrıca hareketli görüntüler ile anlatılmak istenen çok daha kolay ifade edilir. Üzerinde animasyon bulunan web siteleri daha dikkat çekici olup, şık durmaktadır. İşte bu noktada uzman animatörlerimiz iş başına geçip web siteleriniz ya da reklam çalışmalarınız için profesyonel animasyonlar hazırlamaktadır.
 
Grafik Tasarım
     
Bazen bir mesajı anlatmak için sözlerden farklı şeylere ihtiyaç vardır. Çünkü sözler unutulabilir. Ancak etkileyici bir görsel, insanların aklında uzun süre kalır. Grafik tasarım, bunu yapabilmenin en çarpıcı yoludur. Renklerin ve şekillerin gücünü kullanarak kurumsal kimlik çalışmaları, baskıya yönelik tasarımlar (kartvizit, cepli dosya, katalog, broşür, el ilanı) dış mekân tasarımları gibi çalışmaları sizlerin ihtiyacına uygun olarak tasarlıyoruz.
Yani sizi, renkler ve çizgiler ile anlatıyoruz, dijital dünyayı hayal gücünüzle birleştiriyoruz.

Multimedya CD   
 
Sürekli gelişen bilgisayar teknolojisinin yanında CD sürücüsü de hak ettiği yeri edindi ve hemen hemen bütün bilgisayarlarda yerini aldı. Bu değişimle birlikte yeni reklam yöntemleri de doğmaya başladı. İşte bu yöntemlerden biri de tanıtım CD'leridir. Tanıtım CD'leri sınıfının en yaygın olanı ise Multimedya CD olarak gözükmektedir.
 
Alternatif bir reklam yöntemi olan Multimedya CD’lerle animasyonlar eşliğinde tanıtım yapılmakta, diğer birçok tanıtım seçeneğinin sunamadığı ölçüde detaylı ve dikkat çekici bir sunum yapılabilmektedir.
 
Baskı / Matbaa Hizmetleri
     
Kartvizit, broşür, el ilanı, insert, magnet, sticker, katalog, cepli dosya, tabela gibi konularda matbaa hizmetleri vermekteyiz.
 
Çok kaliteli tasarımlarımızla farkımızı hissettirmekteyiz.
 
Google Reklamları

Google reklamları ile yeni müşterilerinize kolayca ulaşmanız sağlanır. Web siteniz bir günde Google’ın ilk sayfasında yerini alır. Sadece sizi arayanlara yönelik reklam yapılır. Bu sayede çok küçük meblâğlarla reklamınız hedef müşteriye ulaşır.
 
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 
İşletmeniz için bir web sitesi ne kadar önemliyse, web sitenizin arama motorlarında çıkması da o kadar önemlidir. Arama motoru optimizasyonu sayesinde web siteniz, arama motorları tarafından doğru algılanır ve daha ön sıralarda yerini alır.
      
Promosyon
     
Firmanızın marka değerini korumak ve büyütmek için promosyon önemli bir faktördür. Pro WEB, müşterilerine promosyon konusunda hizmet verip, isabetli reklam yatırımları yapmalarını sağlamaktadır. Kalem, saat, çakmak, bardak altlığı, kalemlik, notluk, kupa en çok yaptığımız promosyon ürünleridir.
  
Domain ve Hosting
     
Web sitenizi internet ortamında yayınlayabilmeniz için kullanıcıların sizi kolayca bulabileceği adreslere ihtiyacınız vardır. Domain basit mantıkla bu adreslere denir. .com, .net, .org, .com.tr gibi uzantılara sahip adresler sayesinde web siteniz ulaşılır hale gelir. Hala bir alan adınız yok ise bizim ile iletişime geçin.Bizi Takip Edin:


Facebook: /proweb.com.tr
Twitter: /prowebltd
Instagram: /prowebltd
Pinterest: /prowebmuhendislik