assasa

Politoys - Muratoğlu Grup

Politoys - Muratoğlu Grup
Polietilen Oyun Grupları, Ahşap Oyun Grupları, Engelliler İçin Oyun Grupları, Küçük Oyun Grupları, Kauçuk Zemin Döşemeleri, Oturma Bankları, Çöp Kovaları, Royal Oyun Grupları, Su Depoları, Modüler Kabin, Konteyner, Çöp Kovaları
Adresler
Adres 1
Serdivan Yolu Üzeri Çark Cad. No:301/A 54100 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Telefon 3
Telefon 4
Web siteleri
Bu özellik sadece özel üyeler için geçerlidir
Üyelik durumu
Üye
Politoys® - Muratoğlu Grup

Hakkımızda

Muratoğlu Ltd. Şti. ; Kompozit malzemelerden üretim yapmak ve pazarlamak amacı ile 1987 yılında Adapazarı’nda kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze kadar geçen 25 yılı aşkın bir süreden beri Muratoğlu, müşteri memnuniyetini daima önceliklerin en başında tutan bir anlayış içerisinde, kaliteli üretim ve istikrarla oluşturduğu çizgisinden asla taviz vermeyen, araştırmacı ve teknolojik yenilikleri sürekli olarak takip eden bir firmadır.
Muratoğlu Grup; bu anlayışla sürdürdüğü çalışmalar sonunda kazandığı birikimlerini, ergonomi, estetik, güvenlik ve kalite ile birleştirerek 2003 Haziran ayında tümüyle üretimine başladığı Politoys® markalı Çocuk parkı ve Kent mobilyaları endüstrisinde büyüyerek önder konuma ulaşmıştır.
Politoys®, oyun grupları dizaynı ve üretiminde lider konumdadır. Ayrıca Politoys® kauçuk zemin döşemeleri üretimi de yapmaktadır. Politoys® geniş ürün yelpazesi sağlamakla birlikte müşteri hizmetlerinde de üstün konumdadır.
Politoys® bu endüstride süregelen başarısına katkı sağlayan üstün kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti anahtar faktörlerdir. Yeni fikirler, yaratıcılık, eğlence, güvenlik, dinamizm, sağlamlık ve estetiğin yanı sıra en üst düzeyde profesyonellik ve dürüstlük bizim iş anlayışımızdır.

Hizmetlerimiz;

- Keşif
- Proje
- Danışmanlık

Ürünlerimiz;

- Plastik Oyun Grupları
- Royal Oyun Grupları
- Euro Oyun Grupları
- Ahşap Oyun Grupları
- Engelliler için Oyun Grupları
- Küçük Oyun Grupları
- Açık Alan Spor Aletleri
- Kauçuk Zemin Döşemeleri
- Oturma Bankları Kamelyalar
- Çöp Kovaları