Öztürkler Seat

Öztürkler Seat
Seat Plaza
Adresler
Adres 1
Yeşiltepe Mah. D-100 Yanyol Cad. No:113 Erenler Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Üyelik durumu
Özel üye

Öztürkler Otomotiv

Yılların kazandırdığı tecrübemizin temelinde yatan daha iyi, daha kaliteli hizmet anlayışını yıllardır müşterilerimiz ile paylaşarak büyüyen firmamız bu birikimini, ciddiyetini ve güvenirliğini yeni müşterileriyle de paylaşmak arzusundadır.

Firmamız, 5.000.000 TL. sermaye ile 1982 yılında Adapazarı'nda kuruldu. Opar Bayii olarak Tofaş Otomobilleri orijinal yedek parça satıcılığı ile toptan yedek parça pazarlamasına başladı.

İstanbul'dan Zonguldak'a kadar oluşmuş müşteri ağına 2001 yılına kadar Öztürkler A.Ş. olarak hizmet verdi ve halen bu hizmet kardeş firmamız Erdo Otomotiv tarafından Kıraça Holding'e ait Karland ve OES bayilikleri ile birlikte sürdürülmektedir.

Firmamızın halen sürdürdügü hizmetler ise, Sabancı Holding bünyesindeki Brisa A.Ş. ye ait LASSA ve BRIDGESTONE lastiklerinin satış ve servisi, 1991 senesinden beri özel servis hizmeti veren kadrosuyla, Volkswagen Group tarafından üretilen ve Doğuş Otomotiv Holding tarafından Türkiye distribütörlüğü yapılan SEAT marka otomobillerin satış ve servisi, CASTROL Madeni Yağları bayiliği yapmaktadır.

Ayrıca 2006 Eylül'ünden itibaren Akpet Akaryakıt İstasyonunu bünyesine katmıştır.

Bu hizmetlerimiz, Haziran 2000'de faaliyete geçirdiğimiz yeni işyerimizde, 3068 m2 açık, 3130 m2 kapalı toplam 6198 m2 alanda sürdürülmektedir.

Ayrıca şehir merkezindeki işyerinde İş-Tim ARIA bayisi olarak iletişim sektöründe hizmet veren, bugünkü sermayesi 600 milyar lira olan, işine yatırım yapmayı ilke edinmiş yapısını koruyarak emin adımlarla çalışmalarını sürdürmeyi amaçlayan fırmamız, satmayı tercih ettiği ürünlerdeki kaliteyi verdiği hizmetlere yansıtmayı, çalıştıgı fırmalar ve onların menfaatlerini korumayı prensip edinerek alanında iddialı, tedarikçisine ve müşterisine karşı sorumlu bir anlayışla ticari hayatına devam etmektedir.

SEAT Auto
SEAT IBIZA SC, SEAT IBIZA, SEAT IBIZA SPORTOURER, SEAT LEON, SEAT ALTEA XL

Lassa & Bridgestone
Lassa’nın araç lastikleri, uluslararası kullanıcı beklentilerinin yanı sıra, ülkemizin servis gereksinimleri de dikkate alınarak tasarlanan güçlü gövdeleri, farklı koşullarda çekiş ve tutunmayı artıran desenleri ile güvenli sürüş ve uzun ömür sağlarlar.

Bu lastikler, arazide, yolda, ya da hem arazi, hem yolda karma kullanımlar için geliştirilmiş sırt desenleri ve yapılarıyla, geniş bir ihtiyaç yelpazesine cevap verirler.

Lassa; araç kullanıcılarının ihtiyaçlarını tam bir denge içinde karşılayan optimum bir tasarıma sahiptir. Özellikle ıslak zemin performansı artırılmış, sessizlik ve yumuşaklığın bileşimi olan konfor özelliği üst seviyeye çıkarılmıştır.

Castrol Yağları
Dünyada otomobil sporlarına destek veren şirketlerin başında gelen Castrol’ün, Formula1’de 1996 yılından beri Williams’la olan beraberliğine, uzun bir aradan sonra 2000 sezonunda Formula1’e geri dönen BMW de katıldı.

Castrol, 2003'de F1 takımlarından Jaguar'a da teknik sponsor olarak destek veriyor.Castrol, Formula dışında Ralli ve Motosiklet sporlarıyla da ilgisini sürdürüyor.

Bu sene, Dünya Ralli Şampiyonası, Türkiye Tofaş Rallisi ve Endro Şampiyonası, Castrol desteğiyle yarışan takımları ve sporcuları izleyebileceğiniz spor olaylarından yalnızca birkaçı...

Acil Yol Yardımı 7 gün 24 saat

Bir gece yolculuğunda, karda, fırtınada, yağmurda ya da bilmediğiniz bir yerde aracınız arızalandı. Eğer Öztürkler Otomotiv müşterisiyseniz; sakın endişelenmeyin. Yapmanız gereken tek şey, Acil Yol Yardım'ı aramak. Haftanın 7 günü, 24 saat, şehir içi ve şehirlerarası yollarda sizinleyiz. Hemen yanı başınızda, yardıma ihtiyaç duyduğunuz her yerde.

Hizmetlerimiz;
SEAT Otomobil Satışı
Akaryakıt Satışı
LPG Montaj ve Satış
Yedek Parça
Servis ve Boya
Lastik Satışı
2.El Araç Alım-Satım (DOD)