Özel Yelkenci Sürücü Kursu

Özel Yelkenci Sürücü Kursu

Sürücü Kursu

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Dereboğaz Mah. Cumhuriyet Meydanı No: 19 Kat: 2 - 3 - 4 Hendek / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Rank
600

Özel Yelkenci Sürücü Kursu

Hakkımızda

Araştırmalara dayalı eğitim yöntemimiz, toplam kalite (müşteri memnuniyeti) ve verimliliği esas alarak hizmete devam ederken, ülkemizdeki eğitim sorunlarını yakından izleyerek üzerine düşen görevi yapacaktır. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler toplumların yaşamını çok yönlü etkilemektedir. Yeni teknoloji ve araçlar yaşam standartlarını yükseltmektedir.

Ulaşım araçları; ekonomik, sosyal, kültürel yaralar sağlamada öne çıkmış etkili olmuştur. Ülkemizde ulaşım araçları enomik, zirai, ticari ve turizm alanlarında artan bir oranda kullanılmaktadır.

Ulaşım araçlarının üretimi ve ithalatı giderek artmaktadır. Ancak bu hızlı gelişmeler ve değişmeler kısa vadede sosyo kültürel değişmelerle desteklenmediği, düşünce ve davranışlarımızda köklü değişiklikler yapılmadığı için yeni teknolojilerin kullanımı büyük sorunlara yol açmaktadır. Trafikte, bu durumdan sürücüler, yayalar ve araçlarda seyahat edenler birinci derecede etkilenmektedir.

Aileleri yasa boğan, can ve mal kaybına, ömür boyu sakatlığa sebep olan ve gittikçe endişe boyutlarına ulaşan trafik kazalarını en aza indirmek kaçınılmaz bir hale gelmiştir. Karşılaşılan sorunların çözümünde eğitim en etkili araçtır. Sürücü kurslarına yüklenen; sürücü yetiştirmek, yetişenlere sınav sonucu sertifika vermek, trafik ile ilgili öğretim ve eğitim yaptırmak, görevi bizce yeterli değildir.

Bu eğitim kurumlarının alanı ve sorumluluğu genişletilmelidir. Sürücü eğitim yanında yolcu ve yayalara da eğitim vermek zorunlu hale gelmiştir. Her an karşı karşıya kalınan trafik ortamında insanlarımıza uygun davranışlar kazandırmak gerekmektedir.

*** Geniş olanaklar ve uygun ödeme koşulları ile hizmetinizdeyiz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler
 
* Nüfus cüzdanı fotokopisi

*
8 adet vesikalık fotoğraf 

*
Öğrenim belgesi aslı

*
Yerleşim yeri belgesi - ikametgah

*
Sağlık raporu

*
Sabıka kaydı

*** Özel fiyatlarla özel direksiyon dersi verilir.

Başvuru Şartları
 
* A1, A2, F ve H sınıfı ehliyet almak için 17 yaşını bitirmiş olmak gerekir. 

*
B ve G sınıfı ehliyet almak için 18 yaşını bitirmiş olmak gerekir. 

*
C, D ve E sınıfı ehliyet almak için 22 yaşını bitirmiş olmak gerekir. 

*
Tüm ehliyet sınıfları için en az ilkokul mezunu olmak gerekir.

Sınıflandırmalar