Özel Şahin Sürücü Kursu

Özel Şahin Sürücü Kursu

Sürücü Kursu

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Çark Cad. Yüzbinlik Pasajı K:3 (Migros Karşısı) Adapazarı / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Rank
150

Özel Şahin Sürücü Kursu 

Çark Cad. Yüzbinlik Pasajı K:3 (Migros Karşısı) adresine taşınarak sizlere yeni yerimizde hizmet vermekteyiz.

Eğitimdeki başarısını Türkiye ortalamasının çok çok üzerine çıkardığından bölgesinin bir numaralı kursu haline gelmiştir.

Hafta sonu, hafta içi, gündüz ve akşam saatlerinde uyguladığı teorik ders programı ve günün 16 saatinde uyguladığı direksiyon eğitimi ile sürücü adaylarına büyük bir titizlikle hizmet vermektedir.

Halkla ilişkilerin seviyeli düzeyde tutulması, ödemelerde gösterilen kolaylıklar ve özel indirimler sonucu yoğun rağbet gören Özel Şahin Sürücü Kursu, asıl şöhretini kaliteli eğitim vermesine borçludur.

Araştırmalara dayalı EĞİTİM YÖNTEMİMİZ, toplam kalite (müşteri memnuniyeti) ve verimliliği esas alarak hizmete devam ederken,ülkemizdeki eğitim sorunlarını yakından izleyerek üzerine düşen görevi yapacaktır. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler toplumların yaşamını çok yönlü etkilemektedir.Yeni teknoloji ve araçlar yaşam standartlarını yükseltmektedir.

Ulaşım araçları:ekonomik,sosyal,kültürel yaralar sağlamada öne çıkmış etkili olmuştur. Ülkemizde ulaşım araçları enomik, zirai, ticari ve turizm alanlarında artan bir oranda kullanılmaktadır.Ulaşım araçlarının üretimi ve ithalatı giderek artmaktadır. Ancak bu hızlı gelişmeler ve değişmeler kısa vadede sosyokültürel değişmelerle desteklenmediği, düşünce ve davranışlarımızda köklü değişiklikler yapılmadığı için yeni teknolojilerin kullanımı büyük sorunlara yol açmaktadır. Trafikte, bu durumdan sürücüler,yayalar ve araçlarda seyahat edenler birinci derecede etkilenmektedir.

Aileleri yasa boğan,can ve mal kaybına,ömür boyu sakatlığa sebep olan ve gittikçe endişe boyutlarına ulaşan trafik kazalarını en aza indirmek kaçınılmaz bir hale gelmiştir. Karşılaşılan sorunların çözümünde eğitim en etkili araçtır. Sürücü kurslarına yüklenen; sürücü yetiştirmek, yetişenlere sınav sonucu sertifika vermek, trafik ile ilgili öğretim ve eğitim yaptırmak,görevi bizce yeterli değildir.

Bu eğitim kurumlarının alanı ve sorumluluğu genişletilmelidir.

Sürücü eğitim yanında yolcu ve yayalara da eğitim vermek zorunlu hale gelmiştir. Her an karşı karşıya kalınan trafik ortamında insanlarımıza uygun davranışlar kazandırmak gerekmektedir. 

Sınıflandırmalar