Özel Ada Palmiye Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Ada Palmiye Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Ağız ve Diş Sağlığı, Diş Beyazlatma, İmplantoloji, Estetik Diş Hekimliği, Protetik Diş Hekimliği, Çocuk Diş Hekimliği, Cerrahi Diş Hekimliği, Ortodonti, Koruyucu Diş Hekimliği, Diş Eti Hastalıkları, Tedavisi Dijital Görüntüleme, Endodonti

Adresler
Adresler 1
Yenicami Mah. Adnan Menderes Cad. No: 13/101 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefonlar 1
Telefonlar 2
Rank
750
Üyelik durumu
Özel üye
Özel Ada Palmiye Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Ada Palmiye Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 16 Şubat 2017 tarihinde yenilenen yüzü ve yeni hizmet anlayışı ile Diş Hekimi Müzeyyen Hasırcıoğlu Reis yönetiminde, kurumsal vizyon çerçevesinde, deneyimli diş hekimleri kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Kliniğimizde diş hekimliğinin alt gruplarını oluşturan çene cerrahisi ve implantoloji, ortodonti, pedodonti, kanal tedavisi, diş eti hastalıkları ve estetik diş hekimliği ilgili hekimler tarafından yapılmaktadır.

Yeni Nesil Diş Hekimliği
 
- Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden; meslek ilke ve ahlakına bağlı; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.
- Ağız ve diş sağlığı ile ilgili her türlü bilimsel gelişme ve uygulamayı takip eden, uluslar arası düzeyde referans merkezi olmak.
- Ağız ve diş sağlığı alanında ki her türlü teknolojik, yenilik ve gelişmeden hastalarımızı faydalandırmak.
- Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim, işletim sistemi örneği vermek.
- Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak.
- Toplumumuzun ağız ve diş sağlığı bilincinin artmasına katkıda bulunan bir klinik olmak. Bu alanda, her türlü iyileştirici sosyal çabayı elimizden geldiğince desteklemek.

Hizmetlerimiz

» Diş Beyazlatma
» İmplantoloji
» Estetik Diş Hekimliği
» Protetik Diş Hekimliği
» Çocuk Diş Hekimliği
» Cerrahi Diş Hekimliği
» Ortodonti
» Koruyucu Diş Hekimliği
» Diş Eti Hastalıkları Tedavisi
» Dijital Görüntüleme
» Endodonti