Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Özdür İnox

Özdür İnox
Endüstriyel Mutfak Ürünleri, Pişirme Ekipmanları, Cafe ve Bar Ekipmanları, Açık Büfe Ekipmanları, Taşıma Ekipmanları, Hazırlık Makineleri, Servis Ekipmanları, Yıkama Ekipmanları, Soğutma Ekipmanları, Gastronom Küvetler, Evyeler ve Tezgahlar, Davlumbazlar, Küvetler, Mutfak Hazırlık Ekipmanları
Adresler
Adres 1
Adnan Menderes Cad. No: 26 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Web siteleri
Üyelik durumu
Özel üye

Özdür İnox

Kuruluş tarihinden bu yana Endüstriyel Mutfak Sektöründe faaliyet göstermekte olan Özdür İnox tecrübesiyle sektörün lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Kuruluşumuz yurtiçi ve yurtdışı proje ortaklarımızla yaptığı uyumlu çalışmalarla gerek sektörün tanıtımı gerekse yeni ürünlerin tüketicilerin hizmetine sunulmasını da üstlenmiştir.

Kalite anlayışını sadece üretim ile sınırlamayıp satış öncesi ve satış sonrası faaliyetlerinde de yaptığı çalışmalarla müşteri memnuniyetini esas alan ilkeleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Yeni teknolojilere uyumlu olarak yapılan ürünleri tüketicilere fayda sağlayacak ergonomik tasarımları, uluslar arası standartlara uygun olarak gerçekleştirmek, insan kaynaklarımıza verdiğimiz önemle müşterilerimize verdiğimiz iyi hizmetlerimize devam etmiş ve çağımızın koşulları gereği misyonumuzu en iyi şekilde devam ettirmeye kararlıyız.

Ürünlerimiz

» Endüstriyel Mutfak Ürünleri
» Pişirme Ekipmanları
» Cafe ve Bar Ekipmanları
» Açık Büfe Ekipmanları
» Taşıma Ekipmanları
» Hazırlık Makineleri
» Servis Ekipmanları
» Yıkama Ekipmanları
» Soğutma Ekipmanları
» Gastronom Küvetler
» Evyeler ve Tezgahlar
» Davlumbazlar, Küvetler
» Mutfak Hazırlık Ekipmanları

Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle!