Öz-Gür Mimarlık ve Mühendislik

Öz-Gür Mimarlık ve Mühendislik
Plan, Proje, Taahhüt, Danışmanlık
Adresler
Adres 1
Cumhuriyet Mah. Kayın Sk. No: 15/2 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Telefon 3
Üyelik durumu
Özel üye

Özgür Mühendislik

Özgür Mühendislik ülkemizin önde gelen mühendislik firmalarından biri olmayı kendine amaç edinmiş konusunda son derece deneyimli bir teknik kadro tarafından kurulmuştur.

Teknik personelinin tamamı, kendi alanlarında geniş tecrübeye sahip ve yetişmiş elemanlardır. Organizasyonun esasını teşkil ettiklerinin bilincinde olarak, kendilerinin de tam katılımı ile yetenek ve tecrübelerinin Özgür Mühendislik, yaklaşık maliyetin kalite, başarı ve performansını artırdığı anlayışıyla hareket ederler. Mevcut ve gelecekteki müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak, eldeki işin gereklerini yerine getirmek ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak hedeflerinin başında gelir.

İnşaat proje çizimi ve taahhüt işleriyle hizmetinizdeyiz...

Misyonumuz

Üstlendiği görevleri kalite ve gerçekleştirme süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korumak, çalışanlarının bünyesinde bulunmaktan gurur duyacağı bir şirket olmak.

Sektöründe birinci...

Temel Prensiplerimiz;

Kuruluşumuzdan itibaren aşağıda belirtilen prensiplere sadık kaldık ve misyonumuzu yerine getirmek için bunlara gelecekte de bağlı kalacağız.

• Genel ve mesleki etikten ödün vermemek,
• Müşterilerimize ve birbirimize, yalnızca sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmenin ötesinde, her zaman yapıcı bir tutum sergilemek,
• Yeniliklere açık olmak, son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak,
• Genç çalışanlarımızı, yaratıcı, çalışkan ve dürüst olma kültürümüze göre eğitmek ve çalışanlarımızın kendine güvenen, iletişime açık, kendilerine verilen yetkileri kullanmaya ve sorumluluk almaya hazır bireyler olarak çalışmalarını sağlamaya özen göstermek,
• Rekabet avantajımızı ve kârımızı; kendi yönetimsel ve teknik becerilerimizin mükemmelleştirilmesinde kullanmak.

Sağlam yapılar için güvenilir adres...

Hizmetlerimiz

* Plan Proje Hazırlanması
* Mütehatlik Hizmetleri
* Anahtar Teslim - Taahhüt İşleri
* Zemin Etüdü
* Görsel Çalışma Hizmetleri