Ölmez Çelik

Ölmez Çelik

Mühendislik, İnşaat, Çelik Yapı, Silo İmalatı ve Montajı, Anahtar Teslimi Fabrika Binaları, Çatı ve Cephe Kaplama Sistemleri, Yüzey Kaplama İşleri,

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Merkez:
Adliye Köyü Meşelik Mevkii Arifiye / Sakarya
Şube:
Karaçam Köyü Geyve / Sakarya
Telefonlar
Rank
700

Hakkımızda

ÖLMEZ ÇELİK Mühendislik, İnşaat, Çelik Yapı, Silo, Montaj, Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1986 yılından beri endüstriyel alanda çok çeşitli uygulamaları gerçekleştiren bir şirkettir.

Üstlendiği işlerin tamamını, kalitesinden ödün vermeden istenilen niteliklerde ve zamanında teslim ederek bugünkü durumuna ulaşmıştır.

Tamamlanan ve devam eden çalışmaları ile müşterilerine ve Türk Endüstrisine katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

ÖLMEZ ÇELİK, bünyesinde bulunan profesyonel teknik elemanları ve uygulama kadrosu ile kendisini geliştirerek çalışma ve bünyesini her geçen gün daha iyi seviyeye yükseltmektedir.

Bugün, çok sayıda şantiyede çalışmalarını sürdüren firmamız endüstriyel alandaki kısmi ve anahtar teslimi projelerinizi en iyi şekilde inşa etmeye devam etmektedir.

Ayrıca her türlü çelik yapı tasarımı, projelendirme, projelere uygun imalat ve montajı, silolar, çatı ve cephe kaplamaları, kumlama ve boya gibi çalışmalarda da hizmet vermektedir.

ÖLMEZ ÇELİK'in hedefi kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlayarak sürekli gelişimdir. Firmamız referanslarda görüldüğü gibi her türlü imalata aynı hassasiyeti göstermektedir. Müşterilerimize satış öncesi ve sonrası satış hizmetlerini verebilmek ve müşterilerimizin değişim ve gelişimine katkıda bulunmak öncelikli ilkemizdir.

Fiyat politikamız müşterimizi destekleyici, kalitemizden ödün vermeyecek şekilde belirlenmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişme, yenilik ve yenileşmeyi ilke edinen 

ÖLMEZ ÇELİK yatırımları, girişimciliği ve dünya standartlarımızdaki üretim kalitesi ile çelik işletme teknolojisi alanında Türkiye liderleri arasına girmektir.

ÖLMEZ ÇELİK çağdaş teknoloji, profesyonel kadrosu, 19 yıllık tecrübesi ve 21.yy teknolojisiyle, gelecekte de yeni nesillere hizmet vermeye devam edecektir.

Faaliyet Alanları

* Endüstriyel Yapılar 
- Sanayi Siteleri
- Fabrikalar
- Depolama Tesisleri
- Hangarlar
- Hal Yapılar
- Köprüler
- Tersaneler 

* Ticari Yapılar 
- İş Merkezleri
- Plazalar
- Alışveriş Merkezleri

* Diğer Yapılar
 
- Eğitim ve Spor Kompleksleri
- Çatı ve Cephe Kaplama Sistemleri
- Yüzey Kaplama İşleri 

Web Sitelerimiz:

www.olmezcelik.com.tr

www.kumesimalati.com
www.hangarimalati.com
www.celikprofilimalati.com
www.kopruyapimi.com
www.fabrikabinayapimi.com
 
Makine, Çelik ve Yan Sanayi Üyeliğimizi Görmek İçin Tıklayın»

 

Sınıflandırmalar