Oğuz Krom

Oğuz Krom
Süt ve Gıda Makinaları, Cip Ünitesi, Isıtıcı Aparey, Kaşar Doğrama, Kaşar Gramajlama Makinası, Kaşar Haşlama Yoğurma Gramajlama Makinası, Kaşar Proses Tankı, Kaşar Taşıma Arabası, Kaşar Teleme Süzme Tamburu, Lor Baskı Presi, Süt Depolama Tankı, Süt Kabul Tankı, Süt Nakil Tankı, Süt Pişirme Kazanı, Tereyağı Form Makinası, Gıda Makina İmalatı, Temizleme Üniteleri, Lor Baskı Presi
Adresler
Adres 1
Çark Sanayi Sitesi Fevzi Paşa Cad. No:60 Serdivan Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Telefon 3
Üyelik durumu
Özel üye
Oğuz Krom
 
Süt ve peynir makinaları sektöründe tecrübemiz deneyimli uzman kadromuz ile müşterilerimize proje bazında makina satış ve imalatıyla proje aşamasından montaja kadar komple hizmet vermekteyiz.
 
Oğuz Krom kurulduğu günden itibaren yapmış olduğu hizmetlerle sektörde hak ettiği yerini almış ve alanında marka haline gelmiştir. Oğuz Krom olarak mutfak alanlarında profesyonel çözümler sunmaktayız. Firmamız gelen talepler doğrultusunda, kendi bünyesinde bulunan tasarımcılar ile kişi ve kurumlara özel istenilen üretimleri yapmakta sizin projelerinizi hayata geçirmektedir.
 
Kurulduğu günden itibaren %100 müşteri memnuniyeti kaliteli üretim ve kusursuz hizmet ilkelerini benimsemiş olan Oğuz Krom yoluna sizlerden aldığı destekle emin adımlarla devam etmektedir.
 
Hizmetlerimiz
 
» Cip Ünitesi
» Isıtıcı Aparey
» Kaşar Doğrama
» Kaşar Gramajlama Makinası
» Kaşar Haşlama Yoğurma Gramajlama Makinası
» Kaşar Proses Tankı
» Kaşar Taşıma Arabası
» Kaşar Teleme Süzme Tamburu
» Lor Baskı Presi
» Süt Depolama Tankı
» Süt Kabul Tankı
» Süt Nakil Tankı
» Süt Pişirme Kazanı
» Tereyağı Form Makinası