Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Nismak Makine

Nismak Makine
Oto Servis Ekipmanları, Kaporta Düzeltme Ekipmanları,Selülozik Borlu Yalıtım Ekipmanları, Gıda İşleme ve Paketleme Hatları, Fabrika ve Depo Ekipmanları, Rulo Açıcılar
Adresler
Adres 1
Hanlı Merkez Mah. 51. Sk. No:28 Arifiye Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Web siteleri
Üyelik durumu
Özel üye

Nismak, işin kalitesine dayanır. 18 yıl önceki kuruluşumuzdan bu yana, kendimizi bu ilkeye adadık. Bu çalışmayı sürdürüyor ve dünyayı ileriye taşımak için her gün performans gösteren müşterilerimizi,üreticileri ve tamircileri bu ilke etrafında birleşmeye davet ediyoruz; kalite..,kalite..,kalite...,
 

Bu güçlü bağlantı, çalışan herkesin profesyonelliklerinin bir işareti olarak gururla sergilemelerine ve adımızı kendi isimleriyle hitap etmelerine yansımıştır. Nismak, ciddi olanların ihtiyaçları tarafından yönlendirilir. Müşterilerimiz ciddi profesyonellerdir ve işleri, genellikle başarısızlık maliyetinin yüksek olduğu sert ve cezalandırıcı koşullarda, sonuçları olan görevleri gerektirir. Nismak, onlara işi yapmaları için ihtiyaç duydukları tekrarlanabilirliği ve güvenilirliği sağlamaya çalışır. Dahası Nismak, deneyimle şekillendirilen anlayışla yönlendirilir. Müşterilerimizi işlerini yaptıkları yere çağırıyoruz. Yılların deneyiminden elde edilen geniş ve zengin bir veri ve bilgi deposu ile birleşen bu mevcudiyet, bugünün işyerlerinde ortaya çıkan zorlukları derinlemesine anlamamızı sağlamıştır. Bu anlayışı, müşterilerimizin görevlerini başarıyla tamamlamaları için benzersiz verimlilik çözümleriyle donatmak için kullanıyoruz.

 

Nismak ekipman imalatına 2002’de başlamasından  bu yana, temel değer yaratma mekanizmamız işi gözlemlemek, kazanılan içgörüleri tercüme etmek ve görevleri kolaylaştırmak için çözümler yaratmak olmuştur. Bu yaklaşımdan hem oto servislerinin içinde hem de ötesinde yararlanma fırsatları bulmak, distribütör ağını geliştirmek, servisler ve yöneticileriyle genişlemek, kritik sektörlerde genişlemek ve gelişmekte olan pazarlarda faaliyet göstermek büyüme için bünyemizde somutlaştırılmıştır. 2020 yılında stratejik olarak belirleyici olan bu alanların her birine yatırım yapmaya ve ilerleme kaydetmeye devam ettik.

 

Nismak Değer Yaratma Süreçlerimiz aracılığıyla, güvenlik, kalite, müşteri bağlantısı, yenilik ve hızlı sürekli iyileştirme (HSİ) alanlarında iyileştirme taahhüdünü sürdürüyoruz. HSİ çerçevemiz, şirket genelinde atıkları ortadan kaldırmak ve operasyonları iyileştirmek için kullanılan yapılandırılmış bir araç ve süreçler setidir. 2010 yılında Nismak'da kurulduğundan bu yana HSİ, finansal hizmetlerden önce işletme kar marjında ​​önemli bir gelişme sağlamamıza olanak tanıdı.

 

Nismak’ın değer önerisi, başarısızlık maliyetlerinin yüksek olduğu durumlarda önemli görevleri yerine getiren ciddi profesyonellerin işini kolaylaştırmaktır. İlerlerken, bu değer teklifinden yararlanmaya devam etmeyi ve hem gelişme hem de büyüme için bünyemizde ilerlemeye devam etmeyi umuyoruz. İşin kalitesine odaklanmış, ciddi olanların ihtiyaçları tarafından yönlendirilen ve deneyimden şekillendirilen içgörünün yönlendirdiği Nismak, çalışma dünyasında benzersiz bir konumda kalmaya devam ediyor. Katkıları ve özverileri için dünyanın dört bir yanındaki bayilerimize ve ortaklarımıza, güven ve bağlılıkları için müşterilerimize teşekkür ederim.

 

 

Şunlara derinden inanıyoruz:

 

Pazarlığa açık olmayan Ürün

 İş güvenliği

Ödünsüz Kalite

Tutkulu Müşteri Hizmetleri

Korkusuz İnovasyon

Hızlı Sürekli İyileştirme

 

Davranışlarımız başarımızı tanımlar:

 

Dürüstlük sergiliyoruz.

Gerçeği söyleriz.

Bireye saygı duyuyoruz.

Takım Çalışmasını destekliyoruz.

Dinliyoruz.

 

Tüm bunları:

 

Tercih Edilen Marka

Tercih Edilen İşveren

Tercih Edilen İş Ortağı

Tercih Edilen Yatırım

Olabilmek için yapıyoruz.

 

Misyonumuz ve inançlarımız üzerine kurulan bunlar, Nismak'da, benimsediğimiz stratejik ortaklarla ve yaptığımız satın almalarda değer yaratmak için günlük olarak kullandığımız stratejik süreçlerdir.

 

 

Emniyet

 

Güvenliğe olan bağlılığımız sarsılmaz. 2004 yılından bu yana, emniyet olayı oranımızda önemli bir düşüş elde ettik ve ilerledikçe emniyete verdiğimiz önemi devam ettireceğiz.

 

Kalite

 

Verimlilik çözümlerimizi kullanan ciddi profesyoneller üstün kalite talep etmektedir. Nismak 18 yılı aşkın süredir tam da bunu sağlıyor. Üretim  teknisyenleri Nismak'ı ana ürün kategorilerinde en iyi marka olarak değerlendirmeye devam ediyor.

 

Müşteri Bağlantısı

 

Mobil mağazalarımız, doğrudan satış ekiplerimiz ve distribütörlerimiz aracılığıyla, dünyanın dört bir yanındaki işyerlerinde yüzlerce profesyonelle günlük temaslarda bulunuyoruz. Bu bağlantıların her biri, Nismak'a önemli bir stratejik avantaj sağladığına inandığımız, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını derinlemesine anlama fırsatını sunuyor.

 

Yenilikçilik

 

İnovasyon konusunda gelişiyoruz. Müşteri bağlantı süreçlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamamıza yardımcı olur ve inovasyon uygulamalarımız ve süreçlerimiz bu içgörüleri profesyoneller için işleri kolaylaştıran üretkenlik çözümlerine dönüştürür.

 

 

 

Hızlı Sürekli İyileştirme (HSİ)

 

İsrafı ortadan kaldırmak ve operasyonlarımızı iyileştirmek için yapılandırılmış bir dizi araç ve süreç uyguluyoruz. HSİ, işletme geliri iyileştirmelerimiz için kritik bir rol oynadı ve ileriye dönük ilerlememizin önemli bir bileşeni olmaya devam edecek.

 

Büyüme Stratejisi:

 

Stratejik Olarak Belirleyici Alanlara Yatırım Yapmak

Tamirhane sahipleri ve yöneticileriyle genişlemek

Kritik sektörlere genişlemek

Gelişmekte olan pazarlarda faaliyet göstermek

Üretkenlik Çözümleri

 

2002'de Nismak bir kıvılcımla başladı ... ve bu kıvılcım bir fikirdi… farklı markalardaki makinelerin satış sonrası müşteri şikayetlerini sıfıra indirmek. Sektördeki profesyonel lastik servislerinin geliştirdiğimiz çözümlerle bu problemlerini ortadan kaldırmamız ve bu konuda edindiğimiz tecrübelerle bu ekipman ve makineleri imal etmeye başlamamız bu süreçlerin doğal bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

Bugün, Nismak için temel değer yaratma mekanizması, çalışmayı anlama ve ortaya çıkan içgörüleri müşterilerimiz için yeni ve daha iyi çözümlere dönüştürme becerimizdir. Bunu şu şekilde yapıyoruz:

İşyerinde son kullanıcı tarafından yapılan işi gözlemlemek

Bu gözlemleri yeni fikirler tasarlamak ve yaratmak için kullanmak

Fabrikalarımıza hammadde almak ve yeni ürünler oluşturmak için mühendislik uzmanlığımızı kullanmak

Bu çözümleri doğrudan son kullanıcının ellerine teslim etmek

Bu dikey entegrasyon ve iş yerindeki müşterilerle benzersiz dokunuş, Nismak'ı diğer birçok üreticiden ayıran özelliktir.

 

Hassasiyet ve Performans

 

Fabrikaların, Otomobillerin, Kamyonların, ve ağır hizmet ekipmanlarının tüm boyutları ve konfigürasyonlarından bahsetmeye gerek yok, bugün kullanımda olan yüzlerce araç modeli var. Her biri, her geçen gün sıkılaşan spesifikasyonlara göre artan bir malzeme dizisiyle tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu karmaşık makinelere servis yapmak, tüm ortamlarda performans gösteren karmaşık bir genişlik ve derinlikteki hassas çözümler gerektirir.

 

Nismak, dünya çapında kritik önem taşıyan görevleri yerine getiren profesyoneller için işleri kolaylaştıran yenilikleri tasarlamaya ve yaratmaya ve bunları doğrudan bu son kullanıcılara ulaştırmaya kendini adamıştır.

Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle!