Nanokim

Nanokim

Isı Yalıtım Harçları, Su Yalıtım Harçları, Yapıştırma Harçları, Derz Dolgu Harçları, Tamir Harçları, Sıva Harçları, Zemin Uygulama Ürünleri, Kaba İnşaat Ürünleri

_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Merkez Mah. Uzuncaorman Sk. No: 48 Hamitli Köyü Hendek / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Rank
50

Nanokim

2013 yılında Sakarya’da endüstriyel hazır sıva ve yapı kimyasalları üretimi için kurulan NANOKİM genç ve dinamik yapısı ile sizlere hizmet vermektedir. Hizmet anlayışında kaliteden ödün vermeyen NANOKİM, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini, topluma ve çevreye olan duyarlılığını kendine bir öncelik olarak belirlemiştir. Üstün üretim teknolojisi ve kapasitesi, sürekli yeni yatırım ve AR-GE çalışmalarıyla desteklenerek kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile sektördeki ayrıcalığını sürdürerek hizmet vermektedir.
 
 
VİZYONUMUZ
NANOKİM; müşterilerini, tedarikçilerini, bayilerini, çalışanlarını birlikte mutlu edebilen, sektörde dürüst, yenilikçi, insana, çevreye ve kaliteye saygılı, sürekli gelişen, güler yüzlü, öncü olmayı  amaçlamaktadır.
 
MİSYONUMUZ
NANOKİM; E.K.G. (Ekonomik, Kalitelik ve Güvenlik) prensibi ile çalışarak, Müşterilerinin memnuniyetini üst düzeyde tutarak onlara doğru çözümler sunmayı her zaman ön planda tutmaktadır.
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde gerçekleştirmek ve sürekliliğini sağlamak maksadıyla toplam kaliteyi hedefler ve bu amaca ulaşmak için:
Gücünün kaynağının insan olduğu bilinciyle çalışanlarını değişim ve yenilik için araştırmacı ve katılımcı olmaları yönünde motive eder.
Müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine cevap verecek ürünleri araştırır, mevcut olanları geliştirir ve verimi arttırmak için bireysel başarının katkılarını da kullanarak takım çalışmasını ön plana çıkarır;
İnsan hayatının, çevrenin ve doğal kaynakların korunması ve güvenliği için azami özeni gösterir.
 
ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Yapı kimyasalları ve endüstri ürünleri üreten ve ticaretini gerçekleştiren NANOKİM firmamız; ürünlerinin araştırma ve geliştirme, tedarik, üretim, depolama, nakliye, uygulama ve atıklarının bertaraf edilmesi ile ilgili faaliyetlerinde, çevre ve güvenliğine yönelik konularda;
Yasal koşullara ve standartlara uyumu sağlar.
Doğal kaynakları korur, kullanımını azaltmak için çaba sarf eder, kirliliği azaltıcı ve önleyici yöntemler uygular.
Kurduğu sistem çerçevesinde, hedeflerini belirler, gözden geçirmelerle performansının sürekli yükseltilmesini ve sisteminin devamlılığını sağlar.
Çalışanlarını, tedarikçilerini, müşterilerini ve toplumu çevre bilincini geliştirecek şekilde, faaliyetleri hakkında bilgilendirir.
Üçlü sorumluluk uygulamasını sürdürerek kurduğu sistemin etkinliğini ve yaygınlığını artırır.
 
İŞÇİ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ ANLAYIŞIMIZ;
“İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği” şirketimiz çalışma kültürünün temel taşlarındadır. Bu amaçla düzenli olarak, profesyonel eğitmenler tarafından eğitimler verilmekte ve çalışanlarımızda “İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği” bilinci geliştirilmektedir. Bu yöntemle sağlık ve güvenliğin korunması, mesleki risklerin önlenmesi, risk ve kaza faktörlerinin ortadan kaldırılması hedeflenmektedir.
 
İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ;

Tesislerimizde çalışan herkesin güvenli ve sağlıklı bir ortamda çalışma hakkı olduğu gibi sorumlu bir davranışla bu koşulların sağlanmasına katkıda bulunma görevi vardır.

» İşçi sağlığı ve iş güvenliği temel performans göstergelerimizden birisi olup, faaliyetlerimizin sürdürülmesinde en öncelikli konumuzdur.

» Çalışanlarımızın sağlığını korumak ve çalışma ortamlarını sağlıklı hale getirmek; iş kazaları ve meslek hastalıklarına yol açabilecek durumları tespit etmek

» İşçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili tüm yasa ve yönetmelikleri minimum standartlar olarak kabul edip daha ileri seviyede uygulamak

» Risk değerlendirmesi yapmak ve bu riskleri önlemek için gerekli önlemlerin alınmasını sağlamak

» İşçi sağlığı ve iş güvenliği performansımızı sürekli geliştirmek; tüm çalışanlarımızın bilgi ve beceri düzeyini geliştirmek için eğitimler düzenlemek

» İşçi Sağlığı ve iş Güvenliği yönetim sisteminin etkin uygulanması ve sürekli geliştirilmesi

» İşçi Sağlığı ve iş Güvenliği risklerini azaltacak şekilde yatırım bütçesinde yeterli kaynak ayırmak, ana politikamızdır.

Sınıflandırmalar