_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
İstasyon Karşısı Kudüs Cd. Feride Fikret Pasajı Kat: 1 No: 26 Adapazarı / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Rank
200

Hakkımızda

Yıllardır turizm, hizmet sektörünün içerisinde bulunan ve insan için hizmetin ne olduğunu iyi bilen kurucumuzun 1999 yılı içerisinde faaliyete geçirdiği firmamız genç, dinamik ve bilgili bir ekipten oluşmaktadır.

Hizmetimizin kalitesini yükseltme hedefi, sürekli yeniliklere, çalışanların yetkinlik ve servisi motivasyonlarına dayanır. Görevimiz sektörde lider olmak, lider kalmak ve buna yakışır biçimde davranmaktır.

Vizyonumuz ; personel ve öğrenci taşımacılığında müşterilerin ilk tercihi olmaktır.
 
Misyonumuz; doğal çevreyi koruyarak ve topluma katkıda bulunarak sürdürdüğümüz personel taşımacılığı hizmetini, güvenli, konforlu, dakik yaparak lider olmaktır.
Yaptığımız işi sevmemiz, zorluklara çözüm bulmamızda bize güç veriyor ve çalışanlarımızın katkılarıyla artan birikimimiz, adımızı her yerde istediğimiz gibi duyurmak için bize özgün bir ses ve soluk kazandırıyor.

Geriye değil ileriye bakarak büyürken bunu çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın tam katılımlarıyla gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Severek, inanarak, paylaşarak çalışıyor ve bizimle çalışanlara birlikte kazanmayı öneriyoruz.

Hizmetlerimiz

• Öğrenci Taşımacılığı
• Personel Taşımacılığı

Referanslarımız

• ENKA 
• Türk Telekom 
• Milli Eğitimi Müdürlüğü 

Sınıflandırmalar