Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Misspac Temizlik Hizmetleri

Misspac Temizlik Hizmetleri
Endüstriyel Temizlik Hizmetleri, Temizlik Personeli İstihdamı, Temizlik Makinesi Kiralama, Zemin Cilalama, Fabrika Temizliği, Ofis ve Büro Temizliği, Dış Cephe Temizliği
Adresler
Adres 1
Papuççular Mah. Çıracılar Cad. No: 29/1 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Üyelik durumu
Özel üye

Misspac Temizlik Hizmetleri

WEB SİTEMİZ: www.misspac.com.tr

Hakkımızda

Temel amacımız, temizlik hizmetinde güçlü organizasyonumuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak onların zaman enerjilerini asıl faaliyet konularına ayırmalarını sağlamaktır. Bu nedenle personel istihdamı, makine kiralama, zemin cilalama, fabrika temizliği, ofis ve büro temizliği ve dış cephe temizliği gibi kaliteli hizmet gerektiren tüm temizliklerde firmamız öncü bir kuruluş olacaktır.
 
Şirketimiz; temizlikte görevlendirdiği personelin tamamını sigortalı olarak çalıştırarak, temizlikte görevlendirdiğiniz sigortasız personelin iş kazası yaşaması halinde karşı tarafı yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır.
 
Misspac sizlerin en yakın arkadaşı olabilir. Nasıl mı? Bayanlar, hem çalışıyor hem de akşam eve geldiğinizde temizlik mi yapmanız gerekiyor? Misspac ile iletişime geçin. Siz seyredin biz evinizi parlatalım.
 
Ayrıca, sizi mağdur etmemek için kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığı sağlıyoruz.
 
Makine kiralama, personel istihdamı, ofis ve büro temizliği, zemin cilalama, fabrika temizliği ve dış cephe temizliği hizmetleri ile sizleri memnun ediyoruz...


Hizmetlerimiz;

» Makine Kiralama
» Personel İstihdamı
» Ofis ve Büro Temizliği
» Zemin Cilalama
» Fabrika Temizliği
» Dış Cephe Temizliği


Bize Ulaşın: 0 264 2915005
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle!