Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Met-Ay Yapı

Met-Ay Yapı
Katlanır Cam Sistemleri, Katlanır Cam Balkon Sistemleri, PVC Plastik Doğrama, Sineklik, Dış Cephe Kaplama
Adresler
Adres 1
Yeşiltepe Mah. 8021. Sk. No: 14 Erenler Sakarya Türkiye
İstanbul:
İçerenköy Mah. Topçu İbrahim Sk. No: 10 Adapazarı Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
İstanbul:
Telefon 3
Üyelik durumu
Özel üye

 

Met-Ay Yapı Sistemleri
Firmamızın temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmekteyiz.

Son yıllarda önemli bir ihtiyaç haline gelen sineklik sistemleri, firmamız tarafından gereken en iyi malzeme kalitesi, kusursuz ölçeklendirme ve hatasız işçilikle birleştirip, ürünü en güvenli hizmet koşullarıyla, müşterilerimize ulaştırmak için çalışmaktayız.

Gerek sineklik fiyatları, gerek sineklik modelleri, gerekse sineklik sistemlerinin gerektirdiği kaliteli ürünleri kullanarak yaşamınızı geçirdiğiniz mekanların sağlıklı ve konforlu olacak şekilde işimiz gereği olan ürünleri hazırlayıp hayatınızı kolaylaştıracak şekilde dizayn ve üretimini yapıyoruz. Sineklikler özellikle pencerelerde (pimapen, ahşap doğrama, alüminyum PVC ve her nevi kullanılabilen açılıp kapanma özelliği olan her alana uygulanabilir) balkon kapısında, cam balkon ile kapatılmış, aklınıza gelebilecek her alanda uygulanabilirler. Bu tip alanları tamamen sineklikle kapatabilir, muhteşem estetik ve kullanışlı sineklikler sayesinde sinek, böcek ve haşerelere karşı koruyabiliriz. Sineklik sistemleri uzun ömürlü ve kalıcı olmaları için alüminyum profilden üretilmiş olup her çeşit kapı ve pencerelere uygulanabilme özelliğine sahiptir.

Bize ulaşın: 0 264 291 44 57

 

Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle!