Meksan Endüstri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Meksan Endüstri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Endüstri, Lazer Kesim Punch, Statik Toz Boya, Yedek Parça İmalatı Hizmetleri
Adresler
Adres 1
Erenler Mah. 1260 Sk. No: 2 / A Erenler Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Web siteleri
Bu özellik sadece özel üyeler için geçerlidir
Üyelik durumu
Üye

Meksan Endüstri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Misyonumuz;

Meksan Endüstri San. ve Tic. Ltd Şti. olarak metal işlemenin olduğu tüm sektörlerde müşterilerimizin hak ettiği en kaliteli hizmeti verebilmek için, en hızlı ve ekonomik çözümleri sunan, sürekli genişleyen makine parkuru ile ürün ve hizmet yelpazesini sektörün her kesimine en hızlı ve etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal  sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktadır.

Vizyonumuz;

Toplam Kalite Yöntemi felsefesi ile  Metal İşlem alanında söktörde öncü rol üstlenmek, yüksek hızda en kaliteli ve en ekonomik hizmeti verebilmek için yeni teknolojiler geliştirmek, sürekli genişleyen ve yenilenen makine parkuru ile beklentilerin de ötesine geçmek, mevcut pazarda sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet anlayışı ile rakiplerimizin her zaman bir adım önünde yer alabilmek. Sektörde lider firma olmanın yolunda hızlı ve kendinden emin adımlarla ilerleyerek, edindiği deneyimleri daha güçlü projelere taşıyarak müşterilerimizin taleplerini karşılamaktır.

Kalite Politikamız;


ISO 9001 : 2015 Kalite Yönetim Sistemi aracılığı ile "KALİTE'yi olmazsa olmaz bir zorunluluk" olarak görmek ve bu çerçevede;

   • Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini herşeyden üstte tutmak.
   • Yasalara ve mevzuata uygun çalışmak
   • Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirmek.
   • Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere öenm vererek eğitimli personel ile çalışmaktır.