Markatek Patent Müşavirlik Tic. Ltd. Şti.

Markatek Patent Müşavirlik Tic. Ltd. Şti.

ISO 9001, HACCP Garanti Belgesi, Barkod, ISO 22000, CE, Marka&Patent, Eğitim

Adresler
Adresler 1
Bosna Cad.No: 86/A Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefonlar 1
Telefonlar 2
Telefonlar 3
Web siteleri
Rank
450
Üyelik durumu
Özel üye
Markatek Patent Müşavirlik Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Markatek / Martech sınaî ve fikri haklar, yönetim sistemleri, ürün-hizmet belgelendirme, teşvik-hibe projeleri, pazarlama ve eğitim hizmetleri konusunda güvenilir ve doğru çözümler sunan bir danışmanlık kuruluşudur.

Güvene dayalı hizmet anlayışını kendine rehber edinen Markatek / Martech, tecrübeli kadrosu ve birlikte hareket ettiği yurtiçi ve yurtdışındaki geniş uzman ekibi ile hizmet verirken hukuki açıdan da müşterilerin haklarını korumak üzere yapılanmasını sağlamıştır.

Günümüzde önemi daha da artan ve kuruluşunuza katma değer sağlayacak sınaî ve fikri haklar, yönetim sistemleri, ürün-hizmet belgelendirme, teşvik-hibe projeleri, pazarlama, eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizin önemi artık neredeyse tüm kuruluşlar tarafından bilinmekte, kurumsallaşma ve rekabet edebilme becerisi açısından da gerekliliği tartışılmaz hale gelmiştir.

Hizmetlerimiz konusunda güvenilen bir kuruluş olup, Sınaî Haklar bilincin yaygınlaşmasını, tüm desteklerden kuruluşları azami istifade ettirmeyi, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmayı, müşteri-çalışan ve tedarikçileriyle aynı gaye doğrultusunda sürekli çalışan, gelişen ve öğrenen ekip olup tüm kuruluşlara layıkıyla hizmet vermeyi ilke edinen MARKATEK/MARTECH, çeşitli kuruluşlarda tecrübe edinmiş, ardından şu anki hizmet sektörüne 2003 yılında giren, birlikte hareket ettiği ve çalıştığı tüm kuruluşlara katkılarından dolayı teşekkürlerini borç bilip buradan ilan eden, ticari etiğe uygun, esnaflık kurallarına bağlı, istişareye açık, kuruluşlarla hemhal olan ve ben yerine biz diyen, bilgi ve birikimlerini tüm kuruluşlara kendilerine has bir üslup ile aktarmayı önemseyen A.Baki DEMİR ve Nusret SARI tarafından 2006 yılında Sakarya'da kurulmuştur. Kısa sürede İstanbul ve Düzce ofislerini de faaliyete geçiren Markatek / Martech, Trabzon-Elazığ-Antalya-Bursa-Ankara çözüm ortaklarını aktif hale getirmiştir.

Kısaca kendimizi tanıtmaya çalıştığımız bu bölüm sonunda tüm kuruluşlarımıza çalışmalarında candan başarılar diliyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Sınai Haklar / Genel

Çok değerli kurum, kuruluş ve müteşebbislerimiz; büyük emek, zaman ve yatırımlarla meydana getirdiğiniz markalarınızı, tasarımlarınızı ve buluşlarınızı ancak tescilleyerek koruyabilir, emeklerinizin karşılığını alabilir ve en iyi bu şekilde firmanıza değer katabilirsiniz.

Hayallerinize hizmet eden fikirlerinizi, kendinizden bile öne çıkmasına izin verdiğiniz markalarınızı, hayatınızın meyvesi olan tasarım ve buluşlarınızı layıkıyla arz etmenin yolu, bahsi geçen değerleri hukuki olarak korumaktan geçiyor.

Marka-Patent-Faydalı Model-Endüstriyel Tasarım-Coğrafi İşaret-Entegre Devre Topografya Tescilleri konusunda tek yetkili kurum Türk Patent Enstitüsü ( TPE ) olup, güvenilir, bilgili, tecrübeli ve yetkili çözüm ortaklarımız ve kadromuzla sizlere aşağıdaki konularda hizmet veriyoruz.

Yurtiçi Ve Yurtdışı

» Marka-Patent-Faydalı Model-Endüstriyel Tasarım Coğrafi İşaret-Entegre Devre Topografya - Başvuru Ve Tescilleri
» Araştırma Ve İzleme
» Yenileme-Devir-Unvan-Adres Değişikliği
» İtiraz-Karşı Görüş-İhtar-İptal Ve Hukuki İşlemler

Yönetim Sistemleri / Genel

Günümüzde her şey çok hızlı şekilde gelişmekte ve değişmekte olup pek tabii ki ticari alanda da, üretim/hizmet ve diğer tüm kurum/kuruluşlarımız bundan birinci derece etkilenmektedir.

Artık faaliyetlerimizi gerçekleştirirken;

çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi, müşterilerimizi, ürün ve hizmet gerçekleştirmelerimizi, çevreyi, hijyen ve temizliği, iş ve işçi sağlığını, stoklarımızı, çalışma ortamımızı, ekipmanlarımızı, süreçlerimizi, sorumluluk ve görev dağılımlarını, satışlarımızı, satış sonrası hizmetlerimizi, pazarlamamızı, hedeflerimizi, maliyetlerimizi ve verimlilik çalışmalarımızı

Planlamalı, uygulamalı, kontrol edip ölçebilmeli ve sürekli iyileştirebilmeliyiz.

Bu günün şartlarında rekabet edebilmenin ve ayakta kalabilmenin gereği tüm sektörlerde müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun mal ve hizmet üretiminin sağlanmasıyla mümkün olabilecektir. Bu noktada ISO standart serileri kuruluşlara katkı sağlamaktadır.

Hibe ve Teşvikler / Genel

Yenilikçilik ve ar-ge artık neredeyse tüm kurum ve kuruluşlar tarafından desteklenmektedir.Her şeyin değiştiği günümüzde kuruluşların ayakta kalabilmesi ve rekabet edebilmeleri için,yeni fikir ve projelere artan ilgi ve ihtiyaç her zamankinden daha fazla önem kazanmakta ve hayati değer taşımaktadır.

İşte tam bu noktada birçok gelişmiş ülkenin devlet politikası haline gelen yenilikçilik ve ar-ge projelerini desteklemek, ülkemizde de yerini almış bulunmaktadır.

Tüm kurum, kuruluş, müteşebbis ve bireylerimize bu konuda vazife düştüğünü düşünüyor ve çalışmalarımızı hangi alanda olursa olsun geliştirmeyi ısrarla ümit ediyor ve bu konuda çalışmalarımıza üretken ve fayda sağlayan bir kuruluş olarak devam ediyoruz.
  • Kosgeb Destekleri
  • Tübitak Destekleri
  • Kalkınma Ajansı Destekleri
  • Ar-Ge Destekleri
  • Kırsal Kalkınma Destekleri
  • Yatırım Teşvik Belgesi
  • Çeşitli Banka ve Kredi Seçenekleri

Ürün ve Hizmet Belgelendirme / Genel

Zamanla gelişen teknoloji dünyayı global bir pazar haline getirmiş ve sınırları ortadan kaldırmıştır.Böylesine büyük bir pazarda mal ve hizmetlerimizin serbestçe, güvenilir ve tercih edilir bir biçimde dolaşabilmesi için prosedürleri oluşturulmuş, kriterleri belirlenmiş ve uluslararası standartları yakalamış olması zorunlu hale gelmiştir.

Ürün ve hizmetlerinizin ve bunları yaparken gerçekleştirdiğiniz faaliyetlerin, tesislerin, ekipmanların ve personelin uluslararası şartlara uygunluğunun denetlenip belgelendirilmesi hem sizlere, hem de ülke ekonomisine katkı sağlayacağı gibi,bu büyük pazarda aktif olarak rol almanızı kolaylaştıracaktır.

TSE - HYB - CE - BARKOD - GIDA SİCİLİ - GARANTİ BELGESİ - SSHYB - KALİBRASYON…

Eğitim ve Danışmanlık / Genel

Üzerinde hassasiyetle durduğumuz ve hakikatten mühim bir mesele olarak kabul ettiğimiz eğitim, her alanda olduğu gibi ticari hayatta da temel unsurların başında gelmektedir.

Biz bu konuda bir taraftan akademik çalışmaları dikkatle takip ederken,diğer taraftan da kurmuş olduğumuz fikri heyetten istifade noktasında pratik uygulamalarıyla hayata geçirilmiş, insanların kişiliklerine uygun, iş özelliklerine hitap eden,  aklı ikna eden ve kalıcı olabilme yöntemlerini bir araya getirip,kaynakların en önemlisi olan insana hizmet noktasında azami ve gayretli bir çalışma içerisindeyiz.

Hem maddi hem manevi hayatın önemli bir unsuru olan eğitimi, zorlaştırmadan kolaylaştırarak, gereksinimlerin tespiti ve doğru ifade edilmesiyle,  yenilikçilik için şartların yerine getirilmesinde ve mutlak faydaya dönüşmesinde fikri bir alış veriş süreci olarak görüyoruz.

Kuruluşların ve çalışanların almış olduğu eğitimlerin faydasının mutlak olduğu düşünüldüğünde,bu konuda alınacak hizmetlerin ve yapılacak yatırımların başta kuruluşlara ve çalışanlara en nihayetinde insanlığa sağlayacağı katma değer göz ardı edilmemelidir.