Mai Psikoloji Yetişkin Danışma ve Eğitim Merkezi

Mai Psikoloji Yetişkin Danışma ve Eğitim Merkezi
Psikolojik Danışmanlık, Yetişkin Danışmanlığı, Çocuk ve Aile Eğitim Hizmetleri, Dil ve Konuşma Bozuklukları, Konuşmada Gecikme, Konuşamama, Öğrenme Güçlüğü ve Okul Başarısızlığı, Davranış ve Uyum Problemleri, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Çocuk Danışmanlığı, Oyun Terapisi, Fobiler ve Korkular, Sosyal İçe Dönüklük ve Özgüven Eksikliği
Adresler
Adres 1
Semerciler Mah. 781 Nolu Sk. No: 5 Kat: 1 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Üyelik durumu
Özel üye
Erkan AYDIN, Psikolog, Aile ve Çocuk Danışmanı.

2003 yılında Near East Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezun oldu. 2005’de Analiz Psikolojik Danışmanlık Merkezi’ni kurdu. Çalışmalarını aile, birey, ergen ve çocuklar üzerinde yoğunlaştırdı. Bu alanlarda eğitimler ve seminerler verdi. Bireysel psikoterapiler ve aile terapileri uyguladı. 2012’de Kadıköy’de MAİ Psikoloji’yi kurdu. İFTİ Psikoterapi’nin uzmanlara yönelik verdiği EFTA-TIC (Avrupa Aile Terapisi Derneği Eğitim Birimi) tarafından onaylı "Aile ve Çift Terapileri" sertifikası sahibidir. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, sertifikalı aile danışmanıdır. Profesyonel meslek hayatı boyunca çocuk, ergen, aile, çift ve yetişkinlere 14 bin’in üzerinde seans vermiştir.

Bazı durumlarda kişiler kendilerine yardım edebilecek kaynakları harekete geçiremedikleri için, hayatın değişik alanlarında ciddi problemler ve kayıplarla karşı karşıya kalabilirler. Herkesin hayatında kişisel, sosyal ya da akademik destek yönünden, objektif bir bakış açısına ve yönlendirmeye ihtiyaç duyduğu dönemler olabilir.

Biz bu dönemlerde Mai Psikoloji olarak sizlere yardımcı olmak için varız.

Hizmetlerimiz

Depresyon
Grup Terapisi
Evlilik Danışmanlığı   
Ergenlik
Panik Atak
Stres
Öğrenci Psikolojisi   
Bireysel Terapiler
Aile ve Çift Danışmanlığı