Mai Psikoloji Çocuk Danışma ve Eğitim Merkezi

Mai Psikoloji Çocuk Danışma ve Eğitim Merkezi

Psikolojik Danışmanlık, Çocuk ve Aile Eğitim Hizmetleri, Dil ve Konuşma Bozuklukları, Konuşmada Gecikme, Konuşamama, Öğrenme Güçlüğü ve Okul Başarısızlığı, Davranış ve Uyum Problemleri, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Çocuk Danışmanlığı, Oyun Terapisi, Fobiler ve Korkular, Sosyal İçe Dönüklük ve Özgüven Eksikliği

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Semerciler Mah. 781 Nolu Sk. No: 5 Kat: 1 Adapazarı / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Rank
1100
ERKAN AYDIN KİMDİR?

Erkan AYDIN, Psikolog, Aile ve Çocuk Danışmanı. 2003 yılı Near East Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. 2005’de Analiz Psikolojik Danışmanlık Merkezi’ni kurdu. Çalışmalarını aile, birey, ergen ve çocuklar üzerinde yoğunlaştırdı. Bu alanlarda eğitimler ve seminerler verdi. Bireysel psikoterapiler ve aile terapileri uyguladı. 2012’de Kadıköy’de MAİ Psikoloji’yi kurdu. İFTİ Psikoterapi’nin uzmanlara yönelik verdiği EFTA-TIC (Avrupa Aile Terapisi Derneği Eğitim Birimi) tarafından onaylı ‘Aile ve Çift Terapileri’ sertifikası sahibidir. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, sertifikalı aile danışmanıdır. Profesyonel meslek hayatı boyunca çocuk, ergen, aile, çift ve yetişkinlere 14 bin’in üzerinde seans vermiştir.

Bazı durumlarda kişiler kendilerine yardım edebilecek kaynakları harekete geçiremedikleri için, hayatın değişik alanlarında ciddi problemler ve kayıplarla karşı karşıya kalabilirler. Herkesin hayatında kişisel, sosyal ya da akademik destek yönünden, objektif bir bakış açısına ve yönlendirmeye ihtiyaç duyduğu dönemler olabilir.

Biz bu dönemlerde Mai Psikoloji olarak sizlere yardımcı olmak için varız.

HİZMETLERİMİZ

DİL VE KONUŞMA BOZUKLUKLARI
KONUŞMADA GECİKME
ARTİKÜLASYON BOZUKLUKLARI
DAVRANIŞ ve UYUM PROBLEMLERİ
DİKKAT EKSİKLİĞİ ve HİPERAKTİVİTE
ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ
FOBİLER ve KORKULAR
SOSYAL İÇE DÖNÜKLÜK
ÖZGÜVEN EKSİKLİĞİ
ZİHİNSEL ENGELLİ ÇOCUKLAR
ÖZEL EĞİTİMLER
ÇOCUK DANIŞMANLIĞI
İNGİLİZCE EĞİTİM
SATRANÇ EĞİTİMİ
    
Sınıflandırmalar