Lara Mefruşat

Lara Mefruşat

Mefruşat, Ev Tekstili, Dekorasyon, Dikim ve Montaj

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Cumhuriyet Mah. Dr Nuri Bayar Cad. No: 52 Adapazarı / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Rank
300

Mağazamız

Mağazalarımızda Lara Mefruşat olarak yerli yabancı bir çok markaları müşterilerimize sunuyoruz. Dilhan, Sacha, Fioretha Volare, Fabric, Foga, Premier Nope, DRN, Nenis, Seval Tekstil gibi bir çok markayı bulunduruyoruz. Mağazalarımızda montaj ekibi, satış ekibi ve dikim ekibi olarak 8 kişi ile hizmet vermekteyiz.

Plan

Daha önceki dönemlerde perde güneşten korunmak için bir araçtı. Şu anda biz her alanda vazgeçilmez tasarım ve perde modellerinde sizleri en mükemmele ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Misyon

Misyonumuz Lara olarak, mağaza hizmeti vermek, varolan hediflerimizi müşterilerimize duyurmak. Ana hareket noktamız; olumlu izlenim ve görüşler oluşturmak. Bunun yanı sıra mağazamız hakkındaki olumlu izlenimleri, müşterilerimizin bilip her iki tarafın iletişimin güçlenmesini hedeflemektedir.

Tarihçe

1990 yılında satış elamanı olarak işe başlayan Reşat Çetinkaya, teksil işine 1998 senesinde kendi müessesesini açarak devam etti. Şirketini; 1998'in Aralık ayında 18 m2' lik bir mağazadan yola çıkarak 1 yıl sonra 1999 senesinde 70 m2'lik 2 katlı şu an ki mağazaya taşıdı. Geçen 8 sene zarfında kendisini yenileyen Lara, şu an Adapazarı'nın nabzını tutan 1 kaç mefruşatçıdan biridir.

Vizyon

Lara mefruşat olarak bünyemize yeni şubeler katarak müşterilerimize daha rahat hizmet sunmak, tüm yenilikleri müşterilerimize daha çabuk sunmak, en iyi tasarım ve modellerle emsalleri arasında en iyi olmak

Faaliyet Alanları

Lara mefruşat, 8 çalışanıyla, ev tekstili, mefruşat, yatak örtüsü, nevresim takımı, store perde, rustik takımlar, her nevi tül ve perde çeşitleri, ev ve iş yeri dekarasyonu konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ülkemize "Modern Perde Sistemleri" kavramının yerleşmesine yol açan firmamız Lara size her zaman hizmet etmekten gurur duyar.

Ürünler

* Ahşap Jaluzi
* Ahşap Stor
* Dikey PVC/Kumaş
* Katlamalı Perdeler
* Micro Jaluzi
* Screen Perde
* Stor Perde
* Ray Sistemleri
* Fon Modelleri
* İp Perde
* İtalyan Perde
* Japon Perde
* Kroveze Model
* Yatak Başlıkları
* Rustik Çeşitleri
- Duvar Kağıtları
* Marilyn Duvar Kağıtları
* Brezza Duvar Kağıtları
* Corazon Duvar Kağıtları
* Elizabeth Duvar Kağıtları
* Judy Duvar Kağıtları
* Shirley Duvar Kağıtları
* Audrey Duvar Kağıtları

Referanslarımız

- Adatıp Hastanesi
- Karaman İlköğretim Okulu
- Ufuk Koleji
- Çağ Kız Lisesi
- İzmit Erkul Koleji
- Işık Koleji İdari Bölümler
- Yıldırım Kardeşler Petrol Tesisi ve Oteli

Perde, ev tekstili, yatak örtüsü çeşitlerimizle Adapazarı'nın hizmetindeyiz.

Lara Mefruşat, pencerenizdeki zerafet...

Sınıflandırmalar