Kafkas Dekor

Kafkas Dekor

Peli Kapı, Peli Parke, Süpürgelik,Laminant Parke, Dekoratif Kapı

Adresler
Mağaza
İstiklal Mah. Çark Sanayi Cad. No: 83 Serdivan Sakarya Türkiye
Depo
İstiklal Mah. Çark Sanayi Cad. No: 58 Serdivan Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefonlar 1
Telefonlar 2
Telefonlar 3
Web siteleri
Rank
1000
Üyelik durumu
Özel üye

AMACIMIZ: Kazanmak kazanırkende kazandırmak yani kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetinide ön planda tutmak. Hizmette ve serviste birinci olmak. Aldığımız paranın karşılığını hakkıyla ürün ve hizmet olarak sunmak.Her kesimin ihtiyacına uygun bol çeşit ürün bulundurmak.

PAROLAMIZ: İŞİMİZİ SEVİYORUZ SÖZÜMÜZDE DURUYORUZ. ' BİZ SİZE DAHA YAKINIZ '

HAKKIMIZDA: Kafkas Dekor Mağazası bir Niyazi ÖZÇELİK kuruluşudur. Ayrıca ithalat yapıp yurt içinde pazarlayan, yurt dışında kurulmuş olup yabancı ülkelerde pazarlama yapan şirketlerde ortaklığı olan bir kuruluştur.

Niyazi Özçelik 30 yıl devlet memurluğundan emekli olduğu 1991 yılında Sakarya cad. Aziziye Cami yanında 100 m2 lik mobilya aksesuar malzemeleri satışı ile başlamıştır. Deprem öncesi İzmit cad. 2300 m2 lik İstikbal ürünleri satan modern bir mağaza kurmuş depremde yıkılmasından sonra Laminat Parke İşleriyle uğraşmaya başlamıştır.

Halen Sakarya Bölgesi ve Çevresinde Toptan ve Parekende Lamine & Laminat Satışı ve Dekoratif iç Kapı Satışı Devam Etmektedir. 15.08.2013 tarihinden itibaren Çark Sanayi Cad.'de yeni toptan parekende satış yerimiz hizmetinizdedir.

01.11.2016 tarihinden itibaren Başiskele/Kocaeli Vezirçiftliği Doğu San.'de toptan satış ve dağıtım yerimiz hizmetinize açılmıştır.