İşgüven Pastane İhtiyaç Malzemeleri

İşgüven Pastane İhtiyaç Malzemeleri

Tüm Pastane Malzemeleri ve Un Çeşitleri, Kuruyemiş Çeşitleri, Pasta Çeşitleri, Pasta Süsleri, Çikolatalı Ürünler, Catering Ürünleri, Komposta ve Marmelat çeşitleri

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Toptancılar Çarşısı C Blok No: 3\4 Erenler / Sakarya
Telefonlar
Web siteleri
Rank
100

İşgüven Pastane İhtiyaç Malzemeleri

1923 yılında Unkapanı Meydanı'nda İşgüven un-zahire adı altında uzun bir ticaret hayatına ilk adımını atmıştır. Yıllar geçtikçe değişen şartlara ve sektörel gelişmelere ayak uydurarak ürün yelpazesini geliştirmiştir. Müşteri gereksinimleri neyse onları portföyünde bulundurup yenilikçi düşüncelere ve gelişimlere her zaman açık olmayı görev bilen firmamız 5-10 çeşit ürün ile başlamış olduğu ticaret hayatına bugün 2000'in üstünde bir ürün karması ile devam etmektedir. Bu uzun yıllar firmamıza birçok tecrübe edindirmiştir ve bu edindiği tecrübelerle birlikte dürüstlüğü de hiçbir zaman elden bırakmayan firmamız bölgemizin güçlü bir firması haline gelmiştir. Günümüz ekonomik koşulları pazardaki rekabeti üst seviyelere çıkartmıştır. Fakat bu rekabet ortamında ürünlerin kalitesine çok dikkat edilmelidir, uygun fiyatlı ürün almak için kalite değeri çok düşük ürünler tercih edilmemelidir. Çünkü insan sağlığı her şeyden önemlidir. Firmamız iş yaptığı partnerlerini tüm bu şartları göz önünde bulundurarak seçmektedir ve pazardaki en kaliteli ürünleri tüm güvenceleri ile müşterilerine gönül rahatlığı ile sunmaktadır. Geleceğe dönük en büyük hedefimiz tüm bu kalite politikamızı aynı standartta tutmak ve yenilikçi düşüncelerimizi gerçekleştirerek sektöre yararlı yatırımlar yaparak daha ileri gitmesini sağlamak.

Vizyonumuz

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve partnerlerimizi her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren bölgesinde lider bir gıda şirketi olmak.

Misyonumuz


Günümüzün devamlı değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tüketicilere uygun fiyatlarla ulaşabilecekleri yüksek kaliteli ürün portföyünü kaliteli hizmet politikası ile sunmak. Bu amacımızı her daim yerine getirebilmek için organizasyonumuzu sürekli eğitmek ve geliştirmek aynı zamanda günün şartlarına uygun olarak değiştirerek bölgemizde lider firma olmak, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığına itibar etmek ve çevremize saygılı bir şirket olmak. Faaliyetlerimizde açıklık ve dürüstlük ilkelerini benimseyip güvenilirliğimizi daim kılmaktır.

Değerlerimiz

» Devamlı Değişim
» Kaliteli Ürün Kaliteli ve İstikrarlı Hizmet
» Rekabetçi Olmak
» Müşteri Odaklılık
» Takım Ruhu
» Hızlı Ve Etkin İletişim
» Sonuca Odaklı Olmak

Partnerlerimiz

» Felda İffco
» Büyük Hekimoğulları A.Ş.
» İreks Gıda Sanayi A.Ş.
» Eksun Gıda Tarım San. ve Tic. A.Ş.
» Katsan Gıda San. Tic. Ltd. Şti.
» Azim Pastane İht. Mam. Paz. Ltd. Şti.
» Aslan Gıda San. Tic. Ltd. Şti
» Furisan Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ürünlerimiz;

» Un Grupları
» Pastacılık Yağ Grubu
» Kuruyemiş Grubu
» Çeşit Ekmek Miksleri ve Kek Miksleri
» Pastacılık Hazır Karışım Grubu
» Çikolata Grubu
» Pastacılık Süsleme Grubu
» Konserve Grubu
» Kantariye Grubu

Sınıflandırmalar