İsar Otogaz Sıralı Otogaz Sistemleri

İsar Otogaz Sıralı Otogaz Sistemleri

BRC - ATİKER - LANDİ RENZO, Otogaz Dönüşüm Sistemleri, Montaj - Bakım - Onarım - Ayar

İSAR OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
Kuruluş: 1997 

Sıralı Otogaz Dönüşüm Sistemleri

BRC – ATİKER - LANDİ RENZO

"Sakarya Yetkili Servisi"

Bize Ulaşın: 0 264 666 26 26

Kredi kartına vade farksız, 9 taksit imkânı ile;

ATİKER                :1.200 TLPeşin1.100 TL
BRC                      :2.000 TLPeşin1.900 TL
LANDİ  RENZO     : 2.000 TLPeşin1.900 TL
Karbüratörlü Kit ATİKER : 600 TL
Karbüratörlü Kit BRC        : 900 TL

Web Sitemiz; www.isarotomotiv.com
Sorulanız İçin;  [email protected]
Destek ve Danışma; 0 264 2766023 

Bilgi almak için; 0 264 666 26 26- 555 821 88 58 nolu telefonu arayabilirler ve ya [email protected] adresine mail atabilirler.

Otogaz sektöründe; 20 yıllık tecrübe ile hizmete devam etmekteyiz.

Sorunsuz ve mükemmel montajlar ile; %40-50 yakıt tasarrufu…


Toyota marka araçlarınıza motor garantili LPG sistemi!


GDI MOTORLARA LPG MONTAJI SADECE İSAR OTOGAZ'DA...

HEM DE SİGORTA HDI SİGORTADAN 3.300 TL POLİÇESİ HEDİYELİ…

Son günlerde artan benzin zamlarının etkisi ile lüks araçlarda LPG dönüşümü hız kazandı.
Araç sahiplerinin LPG montajında tercihleri yetkili servisler ve konusunda uzmanlaşmış firmalar.
Sakarya'da LPG fiyatlarının diğer illere göre daha düşük olması da ilimizde LPG dönüşümünü daha cazip
hale getiriyor.

Bu konuda şüphesi olan sürücüler için, 3.300 TL poliçe hediyesi verilerek, sistemin mükemmel olduğunu ispatlamış duruma gelmiş firmadır.

Bu zamana kadar montajı yapılmayan TSI-FSI araç sahipleri de artık sorunsuz ve güvenli bir şekilde araçlarına LPG montajı yaptırarak ekonomik bir sürüşün keyfini sürmekteler.

Ayrıca çok yeni bir teknoloji olarak GDI motorlara da ilimizde LPG dönüşümünü ilk başlatan firma; İSAR OTOGAZ; KİA SPORTAGE- HYUNDAİ İ X 35 ARAÇLARA SORUNSUZ LPG MONTAJI;

"Bu güne kadar, GDI motorlara [KİA SPORTAGE- HYUNDAİ İ X 35 gibi] araçlara LPG montaj kitleri üretilmediğinden ve kendi motor sitemindeki farklılıklardan dolayı otogaz dönüşümü yapılmamaktaydı. 

HDI SİGORTADAN 3.300 TL POLİÇESİ HEDİYELİ…

Geldiğimiz bu noktada artık bu motorlara çok rahat bir şekilde, özel LPG marka kitlerin montajına başlamış bulunuyoruz. Bu araç sahiplerine ve dileyen tüm müşterilerimize HDI sigortadan 3.300 TL tutarında sigorta poliçesi kesiyoruz. LPG kaynaklı motorlarına bir zarar gelirse bunu sigorta karşılıyor. Bu da müşterilerimize büyük bir güven veriyor.

4 NOKTADAN ÖZEL YAĞLAMA SİSTEMİ…

Ayrıca, bu motor tiplerine ÖZEL YAĞLAMA SİSTEMİ montajı yaparak olası riskleri ortadan kaldırıyoruz. Bu yağlama sistemi diğer markalarda olduğu gibi tek bir noktadan değil, 4 noktadan yağı vererek mükemmel sonuçlar alınmıştır.  İthalatçı firmamız MEGA OTOMOTİV; bu kitlerin R 115 belgesine sahip olduğunu ve bu yağlama sistemi için Almanya'da TUV'den ve üniversitelerden motora faydaları konusunda raporlar alarak sonuçları isteyen müşteriler ile paylaşmaya hazır olduğunu açıkladı.

Artık motor teknolojileri değişti ve yeni nesil araçlar üretilmekte. Ancak otogaz sektörü de bu değişeme ayak uydurarak TSI-FSI ve en son GDI motorlara LPG sistemlerini ürettiler. Biz de İSAR OTOGAZ olarak sektörde 16. Yılımızı geride bırakan bir firma olarak bu tip araç sahiplerine sorunsuz montajlar sunarak, ekonomik sürüş keyfini yaşatmak istiyoruz.

Vizyonumuz

Sektördeki talep ve beklentileri tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler için çalışmaktadır.

 • Kalitede Süreklilik,
 • Uygun Fiyat,
 • Karşılıklı Güven,
 • Dürüstlük, vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini esas almakta ve sorunsuz müşteriler için çaba göstermekteyiz.

 • Beklentilere uygun
 • Güvenli
 • Ekonomik
 • Dayanıklı
 • Uzun ömürlü
 • Yüksek performanslı, ürünlerin montajını yapmak 14 yıldır taviz vermeden uyguladığımız kalite politikamız olmuştur.
OTOGAZ NEDİR?

LPG OTOGAZ SİSTEMLERİ ARAÇLARDA NASIL ÇALIŞIR?

Yaygın olarak "tüpgaz'' adıyla bilinen LPG (sıvılaştırılmış petrol gazı) ülkemizde ısıtma, ısınma, aydınlatma ve motorlu araçlarda kullanılan yaygın bir enerji kaynağıdır.

LPG renksiz ve kokusuz bir gazdır. Ancak oluşabilecek bir sızıntının hemen anlaşılabilmesi için rafinerilerde özellikle kokulandırılmıştır.

Ham petrolün, rafinelerde arıtılması ile veya doğalgazdan elde edilir. Gazın bileşimi %70 bütan (C4 H10), %30 propan (C3 H8)'dir. Havadan ağır yanıcı bir gazdır. LPG havadan ağır olduğu için kaçak durumunda su gibi akar ve en derin yerde birikir.

İlk olarak A.B.D. San Diago Gas-Electric Company tarafından denenen LPG benzine alternatif bir yakıt olarak kullanılmaya başlanmış ve tüm dünyada kullanımı çok hızlı bir şekilde yayılmıştır.

1975 yılında Rusya da LPG ile çalışan ilk araç piyasaya çıkarılmıştır. Halen A.B.D ve Avrupa ülkelerinde kullanımı teşvik edilen ve benzinin alternatifi bir yakıttır. Başta A.B.D, HOLLANDA, İTALYA, JAPONYA, FRANSA, BELÇİKA olmak üzere birçok gelişmiş ülkede milyonlarca araç LPG otogaz sistemine sahiptir. 
 
• Dünyada 1940’lı yıllarda otomobillerde kullanılmaya başlanan LPG 30’u aşkın ülkede 4 milyondan fazla araç sahibi tarafından tercih edilmekte ve bu ülkelerde 22.000’den fazla dolum istasyonu hizmet vermektedir.

Sadece İtalya’daki LPG’li araç sayısı 1 milyonun üzerindedir. Avrupa'da son model çok lüks arabalarda bile artık gaz sistemi fabrika çıkışı takılmaktadır. Türkiye’de LPG’li otomobil kullanımı 1995 yılında T.C. Sanayi Bakanlığı tarafından belirlenen yönetmeliklere uymak şartıyla serbest bırakılmıştır. 
 
• Otogaz (LPG) istasyonlarından sıvı haldeki LPG, dolum ağzı vasıtasıyla aracın bagajındaki LPG tanklarına doldurulur. LPG tankı üzerindeki şamandıra vasıtasıyla bakır borudan aracın motor bölümündeki gaz valfine ve oradan da basınç regülatörüne iletilir.

Regülatör tarafından sıvı halden gaz haline çevrilen LPG buradan mikser vasıtasıyla aracın karbüratör kısmına aktarılır ve yanma gerçekleşir. 

ENJEKSİYONLU ARAÇ SAHİPLERİNİN DİKKATİNE!

Öncelikle tüm araç sahipleri artık kabul etmek durumunda kalmıştır ki;

BENZİN PAHALIDIR VE AZ YAKAN ARAÇ YOKTUR.

Buradan hareketle insanların araçları ne kadar lüks veya az yaksa da LPG mutlaka gündemlerine gelmeye başlamıştır. Bütün araç sahiplerine acizane tavsiyem:

SİZE UYGUN KALİTELİ VE YETKİLİ  BİR SERVİS BULARAK ARACINIZA LPG MONTAJINI GEÇ  KALMADAN YAPTIRIN.

Zamanla aracınızı  bile amorti ettiğinizi göreceksiniz. Öyle müşterilerimiz var ki, 0 km araçlarına aldıkları gün LPG taktırıyor. Çünkü bu insanlar bu işi biliyor. Ayrıca dünya bunu kullanıyor. Hollanda, İtalya, Japonya gibi bir çok Avrupa ülkesinde LPG sistemleri 20-30 yıldır kullanılmaktadır.

YENİ NESİL ENJEKSİYONLU ARAÇLAR İÇİN SON SİSTEM;

SIRALI OTOGAZ SİSTEMLERİ

BRC SİSTEM VE ÖZELLİKLERİ;

SEQUENT 24 sistemi bir süredir FIAT ALBEA model araçlara TOFAŞ fabrikalarında takılmakta ve bu araçlar LPG' li olarak pazara sunulmaktadır. FIAT'ın uzun araştırmalar sonucu gerek kalite ve gerekse performans açısından bir çok marka içinden bu ürünü seçmiş olması bir tesadüf değildir.

Bu sistem şuanda Avrupa'da kullanılan en yeni dönüşüm sistemi. Hem Avrupa için hem de ülkemiz için yeni. SEQUENT, LPG dönüşümün de gelinen son noktadır. Eski sistemlerde mixer kullanılıyordu, artık mikser yok. Motorun ihtiyaç duyduğu gaz miktarı benzinde kullanılan ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi) benzeri bir elektronik beyin tarafından kontrol ediliyor.

Avrupa Birliği'nin en son ECE R 67.01 regülasyonuna göre üretilmiş ve onaylanmış olan bu ürün yangın testleri dahil tüm güvenlik testlerinden geçirilmiş olup, maksimum güvenlik ve performansı bir arada sunmaktadır. Sequent (Sıralı) Gaz Fazı Enjeksiyon sistemleriyle araçlarda LPG kullanımı bir evrim geçirmiş olup, SEQUENT 24 teknolojik olarak bu evrimde gelinen en son noktayı temsil etmektedir.

SEQUENT sistemlerini klasik dönüşüm sistemlerinden ayıran en önemli parçaları; Benzinli araçlarda kullanılan ECU benzeri bir kontrol ünitesi, LPG buharlaştırıcı, regülatör, gaz enjektörleri, enjektörlerin sıralandığı bir kollektör ve özel kablo gruplarıdır. 
Gaz Elektronik Kontrol Ünitesi (ECU), her enjektörün püskürtme zamanını her bir silindir için büyük bir hassasiyetle tek tek hesaplamakta ve ihtiyaç duyulan gaz miktarının diğer enjektörlerden bağımsız olarak emme sübapların açık olduğu bir sırada silindirlere püskürtülmesini sağlamaktadır.

Günümüzde modern diesel araçlarda da kullanılan ve COMMON RAIL olarak adlandırılan, üzerinde enjektörlerin sıralandığı kollektörün beslenmesi buharlaştırıcı, regülatör tarafından yapılmaktadır.

SEQUENTIAL Sisteminin çalışma prensibi:

Tanktan regülatöre kadar montaj değişmiyor. SEQUENT sistemi GENIUS diye adlandırdığımız tek kademeli LPG regülatöründen sonra başlamaktadır. GENIUS regülatör, motorun emme manifoldundaki basıncı belirli bir değerde tutar. Regülatörden çıkan gaz fazındaki LPG, üzerinde gaz enjektörlerinin yer aldığı benzindekine benzer bir dağıtıcıya (RAIL) gönderilir.

Bu dağıtıcı üzerinde araçtaki silindir sayısına göre gaz enjektörleri ile sıcaklık ve basınç sensörler bulunmaktadır. Bu dağıtıcı üzerindeki enjektörler SEQUENT
beyninden aldıkları bilgiye göre silindirlere gaz püskürtmektedirler.  
 
Gazla çalışma
esnasında benzin ECU'sunun hesapladığı yakıt miktarını anında LPG'ye çeviren SEQUENT, gaz enjektörlerine gerekli komutları göndermekte, bir anlamda benzin ECU'sünden aldığı komutları LPG sistemine tercüme etmektedir. Bu sırada aracın diğer tüm parametreleri (Devir,TPS, Enjeksiyon zamanı, MAP, Lambda v.s.) benzin ECU'su tarafından kontrol edilmeye devam etmektedir.  

Sistemin Faydaları

 • Aracın benzinle çalıştığı anlarda ECU'da depolanan bilgiler değişmiyor.
 • Silindirlere ihtiyaca göre aynı miktarda yakıt gönderilebiliyor.
 • Vakumu zayıflatıcı engeller oluşmuyor.
 • Hiç bir uyutma gerekmiyor.
 • Benzin ECU'suna hiç bir hata sinyali gitmiyor.
 • Benzin ECU'su fonksiyonları gazla çalışmada aynen korunuyor.
 • Emme manifoldun da patlatma "Back Fire" oluşmuyor.
ECU (ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ) 

SEQUENT ECU'
su tüm sistemi kontrol edip yöneten bir beyindir. Su geçirmez ve motor ısına dayanıklı bir muhafaza içerisindedir. 32 bit data transferi sağlayan ve benzinden daha hızlı bir işlemci olan Motorola mikropresesöre sahiptir. Akünün sökülmesi durumunda herhangi bir data kaybı olmaz.

Her araç için self-mapping dediğimiz yöntemle araç çalışırken kendi kendini programlar. Hiç bir problem çıkarmadan defalarca programlanabilir. SEQUENT ECU'su benzin ECU'suyla tüm sinyalleri paylaşır ve gaz enjektörlerinin enjeksiyon zamanını mikro saniye hassasiyetinde kontrol eder.

Tüm emülatörler ECU'ya entegre edilmiş olup, tek bir 24 pinli konnektör sayesinde bağlantılar hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Artık TPS sinyalini bağlamaya gerek yoktur. Lambda sensörünü bağlamak ise isteğe bağlıdır. RPM sinyali için krank mili pozisyon sensörünü veya bobin sinyalini seçmek mümkündür. 

GAZ ENJEKTÖRLERİ: 

BRC'nin patentli bir ürünüdür. Alttan beslemeli tiptir. Gaz railden enjektörün içine alınır ve bir solenoid valf tarafından kumanda edilen gaz yolu açılarak yakıt manifolda püskürtülür. Enjektör -35 °C ile +120 °C arasında çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Mavi renkli enjektörler maksimum tipi, portakal renkliler normal tipi temsil etmektedir.

RAIL: Enjektörleri taşıyan parçadır. Önceki Sequential sistemlerden farklı olarak, gaz basıncı ve ısı sensörü (önceki sistemlerle uyumlu değildir) enjektörlere ek olarak rail üzerinde bulunmaktadır (sadece BRC türü). Rail emme manifolduna mümkün olduğunca yakın bağlanmalıdır. Rail egzostan uzak olmalıdır.
 

GENIUS BUHARLAŞTIRICI-REGÜLATÖR:


Buharlaştırıcı-regülatör tek kademelidir. Çıkış basıncı 1200-1500 mbar arasında ayarlanabilir. Emme manifoldundaki basıncın yaklaşık 1,2 Bar üzerinde bir basınç verecek şekilde set edilmiş olarak gelir.

Bildiğimiz BRC regülatörlerinde olduğu gibi, motor suyundan alınan ısıyla likit haldeki LPG buhar haline getirilmekte ve gaz çıkışında yer alan yay - diyafram kombinasyonuyla gaz çıkışı kontrol edilmektedir. Emme manifoldundan çekilen bir hortumla manifold basıncının regülatör diyaframına etki etmesi sağlanmaktadır.

Böylece regülatör çıkış basıncı daima emme manifodundaki basıncı takip etmektedir.  
 
Örneğin, rölantide emme manifoldundaki mutlak basınç -0,6 bar iken, regülatörün çıkış basıncı +0,6 bar olmaktadır. Aynı şekilde tam gazda manifold basıncı 0 bar civarında iken, regülatör çıkış basıncı 1,2 bar civarındadır. 

Regülatör üzerinde su giriş çıkış dirsekleri ve su sıcaklığını SEQUENT ECU'suna iletmeye yarayan bir sıcaklık sensörü yer almaktadır. GENIUS regülatör, diğer BRC regülatörlerinden farklı olarak muhtelif pozisyonlarda monte edilebilmekte ve küçük boyutları nedeniyle büyük montaj kolaylığı sağlamaktadır.

BAGAJ SORUNUZA PRATİK ÇÖZÜM; MİNİ STEPNE İSAR OTOMOTİV’DE 

AJS Alternatif Jant Sistemleri olarak Türkiye’de yakıt tasarrufundan dolayı LPG dönüşümü yapılan araçların bagajında, stepnenin yerine veya üstüne gelen LPG tanklarından dolayı, stepnesiz kalan araçlara yönelik mini bir çözüm ürettik.

Stepnesiz seyahat etmenin tehlikelerini ve olumsuzluklarını ortadan kaldırmak için daha az yer kaplayan, pratik kullanımlı, olası bir lastik probleminden kaynaklanan zaman ve güvenlik risklerini bertaraf eden, bir alternatif çözüm.

AJS 4 yıllık ARGE çalışmasıyla Türkiye'de ilk kez mini stepne projesini tamamen yerli üretim ile 2010 yılında hayata geçirmiş bulunmaktadır.

Konu hakkında her türlü soruya cevap için; [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Sakarya Yetkili Bayisi;


İ
sar Otogaz

0 264 2766023

TEK Karşısı Orhangazi Cad. No: 85 Adapazarı / SAKARYA

 
 
EK GARANTİ ÜRÜNLERİ
Araçların
Olgun Oto Ürün (Kit) Garantisi
 Olgun Oto SILVER
Olgun Oto GOLD
Olgun Oto PLATINUM
Garanti Süresi
2 yıl
2 yıl
3 yıl
Otomobil Marka Garanti Süresi Boyunca
Garanti Menzili100.000 km
100.000 km'ye kadar100.000 km1500.000 km'ye kadar
Ücretsiz Servis Hizmeti
2 yıl
2 yıl
3 yıl
Otomobil Marka Garanti Süresi Boyunca
Tüm Kit Parçaları+
+
+
+
Egsoz & Emme Subabları
 +
++
Egsoz & Emme Manifold Contası
 +++
Subab Yatağı
 +++
Silindir Kapak Contası +++
Subab Lastiği  +++
Subab Gaydı
 +++
Silindir Kapak Revizyonu
 +++
Piston
  ++
Sekman
  ++
Gömlek
  ++
Katalizör  ++
Elektrik Tesisatı
  ++
Oksijen Sensörü
  ++
Ateşleme Bobini
  ++

Elektronik Kontrol Ünitesi

  ++
Benzin Enjektörleri
  ++
 Zorunlu
Ücretsiz
177 TL
413TL
 
Fiyatlara KDV dahildir. "Olgun Oto Özel Durumlu araçlar listesinde" yer alan araçlar için şartlar farklıdır. Lütfen ilgili birime sorunuz. Bu tablo yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hiç bir şekilde bir sözleşme, anlaşma vb. yerine geçmez. Olgun Oto bu tablodaki fiyat ve şartlarda haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 
Lpg Uyumlu Direk Enjeksiyonlu Araç Listesi
AUDI
MODEL
SİLiNDİR HACMİ
GÜÇ
KW (CV)
MOTOR KODU
EURO
BENZİN ECU
YAKIT
LANDİRENZO KİT KODU
NOT
A3
1197cc TFSI
77 (105)
CBZB
E5
SIMOS 10.13
LPG
604710115
SCHEDA: LRxID_12T_10_CBZB_Lss-A_G_002.pdf
CALIB: AUDI-TSI_12_10_CBZ A-B_Lss_G_126_00.dln
A1
1390cc TFSI Turbo
90 (123)
CAXA
E5

Bosch Med 17.5.5
LPG
604710115

A3
1390cc TFSI Turbo
92 (125)

CAXC
E5
Bosch Med 17.5.5
LPG
604710115
- LRxID_14T_10_CAX_Lss-A_G_000.pdf
- VW-TFSI_14T_11_CAX_Lss_G_1178_00.dln
A3
1598CC FSI
85(116)
BLF
E4
Bosch Med 9.5.10
LPG


A3
1598CC FSI
85(116)BAG
E4
Bosch MED 9.5.10
LPG
604710398
SCHEDA: LRxID_16_07_BAG_Lss-A_G_000.pdf
CALIB: VW_16_07_BLP-BAG_Lss_G_1206_00.dln
A3
1598CC FSI
85(116)BLP
E4
Bosch MED 9.5.10
LPG
604710398


A3
1798cc FSI Turbo
118 (161)
BZB
E4
Bosch Med 17.5.5
LPG
604710116
 
A3
1798cc FSI Turbo
118 (161)CDAA
E5

LPG
604710116

A3
2000cc FSI
111 (150)
BVY
E4
Motronic MED 9.5
LPG
604700490

A3
2000cc FSI Turbo
147(200)
AXX
E4Motronic MED 9.1
LPG
604700765
SOLO CAMBIO MANUALE
SCHEDA: LRxID_20T_08_BWA_Lb_G_002.pdf
CALIB:VW-TFSI_20_08_AXX_Lb_02038G24_01.dat
A4 2008-->
1798cc TFSI
88 (120)
CDHA


LPG
604710396

A4 2008-->
1798cc TFSI
118 (161)
CDHB
E5

LPG
604710396

A5
1798cc TFSI
118 (161)
CDHB
E5

LPG604710396

A6 2004-2010
1984cc TFSI
125 (170)
BPJ
E4

Motronic MED
LPG
604710396

A4 2008-->
1984cc TFSI
133 (181)
CDNB
E5

LPG
604710526

A5
1984cc TFSI
133 (181)
CDNBE5

LPG
604710526

Q5
1984cc TFSI
133 (181)
CDNBE5

LPG
604710526


CITROEN
MODEL
SİLiNDİR HACMİ
GÜÇ
KW (CV)
MOTOR KODU
EURO
BENZİN ECU
YAKIT
LANDİRENZO KİT KODU
NOT
C5
1598cc VTi
115 (157)
5FV
E5

Bosch MEV 17.4
LPG
604710116
ESCLUSO produzione 2012;
ISTRUZIONE E CALIBRAZIONE PEUGEOT 5008
SCHEDA: 5008_16T_10_5FV_Ls_G_000.pdf
CALIB: PSA_16T_10_5FV_Ls_G_1204_00.dln
C4
1598cc VTi
115 (157)
5FV
E5
Bosch MEV 17.4

LPG
604710116
ISTRUZIONE E CALIBRAZIONE PEUGEOT 5008
SCHEDA: 5008_16T_10_5FV_Ls_G_000.pdf
CALIB: PSA_16T_10_5FV_Ls_G_1204_00.dln
C4 Picasso
1598cc VTi
115 (157)
5FV
E5
Bosch MEV 17.4
LPG

604710116
ISTRUZIONE E CALIBRAZIONE PEUGEOT 5008
SCHEDA: 5008_16T_10_5FV_Ls_G_000.pdf
CALIB: PSA_16T_10_5FV_Ls_G_1204_00.dln
DS3

1598cc VTi

115 (157)
5FV
E5

Bosch MEV 17.4
LPG

604710116
ISTRUZIONE E CALIBRAZIONE PEUGEOT 5008
SCHEDA: 5008_16T_10_5FV_Ls_G_000.pdf
CALIB: PSA_16T_10_5FV_Ls_G_1204_00.dln
DS4

1598cc VTi
115 (157)
5FV
E5
Bosch MEV 17.4

LPG
604710116
ISTRUZIONE E CALIBRAZIONE PEUGEOT 5008
SCHEDA: 5008_16T_10_5FV_Ls_G_000.pdf
CALIB: PSA_16T_10_5FV_Ls_G_1204_00.dln
DS5
1598cc VTi
115 (157)
5FV
E5

Bosch MEV 17.4
LPG604710116

ISTRUZIONE E CALIBRAZIONE PEUGEOT 5008

SCHEDA: 5008_16T_10_5FV_Ls_G_000.pdf
CALIB: PSA_16T_10_5FV_Ls_G_1204_00.dln


FORD
MODEL
SİLiNDİR HACMİ
GÜÇ
KW (CV)
MOT

Yayında değil