İnşaat Mühendisi Ceyhun İren

İnşaat Taahhüt İşleri, İnşaat, Mühendislik, Müteahhitlik, Plan Proje Çizimleri, Mimari Proje Çizimi, Yapı Denetim
Adresler
Yenigün Mah. Sakarya Cad. No: 17 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Üyelik durumu
Özel üye

 

 

İnşaat Mühendisi Ceyhun İren

Ceyhun İren Kimdir?

Ceyhun İren, 1980'de Sakarya'da doğdu. İlk/orta ve lise öğrenimlerini Mithatpaşa'da gördü. Akademik eğitimini Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde tamamladıktan sonra, Sır Yapı Denetim LTD. ŞTİ.'nde kurucu olarak iş hayatına başladı. 2005-2006 yıllarında Marmaris Aksaz'da Deniz Eri olarak 5 aylık askerî hizmetini tamamladı. 2007'de evlendi. 2008 yılında kızı Ayşe Sehle dünyaya geldi. Sır Yapı Denetim LTD. ŞTİ.'de 8 yıl görev aldıktan sonra bugün kendi şirketini kurdu ve Mühendislik, Müteahhitlik ile  danışmanlık faaliyetlerine devam ediyor.

Hizmetler:

Komple Anahtar Teslim İnşaat
İnşaat Mühendisi Ceyhun İren; her türlü inşaat ve müteahhitlik hizmetleri, anahtar teslimi veya kaba inşaat projelerinde hizmet vermektedir.
   
Kat Karşılığı İnşaat
İnşaat Mühendisi Ceyhun İren; kat karşılığı anahtar teslim inşaat projeleri ve kaba inşaat projelerinde hizmet vermektedir.

Sanat Yapıları
İnşaat Mühendisi Ceyhun İren; sanat yapıları ve korunmaya yönelik bina inşaası yapımında, inşaat ve müteahhitlik hizmetlerinde ve kaba inşaat projelerinde yönetmeliklere uygun yolu izlemekte ve hizmet vermektedir.
 
Çevre Planlama ve Düzenleme
İnşaat Mühendisi Ceyhun İren; özel işler, okul, hastane, depo, fabrika binaları, müstakil evler, toplu konutlar vb. binaların çevre düzenleme projeleri ile tüm çevre düzenleme faaliyetlerinde projelendirme hizmeti vermektedir.
 
Yol Yapım Projeleri
İnşaat Mühendisi Ceyhun İren; yol yapım ve onarım projelerinde, parke taşı, bordür, süs taşları döşenmesi ve bahçe tanzimi gibi projelerle, onarım ve yeniden yapılandırma çalışmalarında hizmet vermektedir.
 
Yapı Denetim
İnşaat Mühendisi Ceyhun İren; binaların yapı denetim raporlarının oluşturulması, mimari proje incelemesi, statik proje incelemesi, makine tesisat projelerinin incelenmesi ve elektrik tesisat projelerinin incelenmesi konularında hizmet vermektedir.