Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

İnkacert Belgelendirme Hizmetleri Limited Şirketi

İnkacert Belgelendirme Hizmetleri Limited Şirketi
Sakarya'nın ilk ve Tek Belgelendirme Firması - CE Belgesi, ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, Gost R, Helal Belgesi
Adresler
Adres 1
Kavaklar Cad. Sürekçioğlu İş Merkezi No:12 Adapazarı Sakarya Türkiye
Adres 2
Kurtuluş Mah. Subaşı Sok. Rıdvan Garip İş Merkezi No:21/1 Kat 3/3 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Üyelik durumu
Özel üye
İnkacert Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri

İnkaCert Belgelendirme sektörde deneyim sahibi olan ve pek çok sektörde bizzat çalışarak proseslere hakim olmuş mühendisler tarafından kurulmuş bir firma olup %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyetini sürdürmektedir.

İnkaCert, kendi bünyesinde ve çözüm ortakları ile JQA, TURKAK ,IAS , DAkkS, akreditasyonlu belgelendirme yapmaktadır. Türkiyede 8 ayrı ile temsilciliklerimiz ve baş denetçilerimiz bulunmaktadır.

İnkaCert Belgelendirme Türkiye genelindeki uzman danışmanları ile CE Belgelendirme ve teknik dosya oluşturulması, Gost-r Belgelendirme ve teknik dosya oluşturulması, ISO Kalite Sistemleri Belgelendirme ve kurulumu konularında müşterilerine destek olmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Ürün ve sistem belgelendirme faaliyetlerinin tüm süreçlerinde;

1) Tarafsız olmak: İnkaCert tüm faaliyetlerinde görev alan üst yönetim dahil, tam zamanlı ve dış kaynaklı personel yaptığı işlerde çıkar ilişkisi olmadan, tarafsız ve objektifdir.
Denetim ve belgelendirme süreçlerinde her yönü ile tarafsızlığı ve bağımsızlığı sağlar.

2) Sorumlu olmak: Denetim ve belgelendirme  süreçlerindeki tüm faaliyetlerden İnkaCert’in sorumlu olması. Yasal şartlara ve uluslararası akreditasyon şartlarına tam olarak uyulması ve bunun için gerekli kaynağın ve altyapının sağlanması,
Müşteri odaklı çalışılması.

3) Açık olmak: Sertifikasyon  prosedürleri, fiyat politikası v.s gibi bilgilerin ve İnkaCert’in tarafsızlığı sağlama faaliyetlerinin ilgili taraflara açık ve ulaşabilir olması.

4) Gizliliği sağlamak: Müşterilere ait bilgilerin, söylemlerin ve kayıtların, ilgili yasal otoriteler ve akreditasyon kuruluşlarının talepleri dışında üçüncü taraflara aktarılmaması.

5) Şikayetleri çözmek: Belgelendirilmiş kuruluşlar ile ürünler, belgelendirilmiş kuruluşların ürün sunduğu taraflar, sivil ve yasal otoriterlerin ihtiyaçlarını önceden belirlemek, şikayet ve istekleri gizlilik çerçevesinde zamanında değerlendirmek ve çözmek İnkaCert’in politikasıdır.
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle!