Hür Pompa

Hür Pompa

Dalgıç Pompa Satışı, Tamiri ve Servis Hizmetleri

Adresler
Merkez:
Evren Oto Sanayi Sit. 11. Blok No: 12 Adapazarı Türkiye
Şube:
Eskişehir Yolu Üzeri 2 No.lu Sk. No: 3 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Merkez:
Telefonlar 2
Web siteleri
Rank
200
Üyelik durumu
Özel üye

Hür Pompa

Hakkımızda

Hür Şirketler Grubu 1980 yılında kurucumuz Kemal Özdemir girişimi ile 1980 yılında Merter’de bulunan şirket merkezinde su sondajları ve kuyu bakım ve geliştirme hizmetleri yaparak yola çıkmış, 1995 yılında oğlu Yavuz Selim Özdemir’inde iş hayatına girmesiyle o zamanki unvanı Alarko San. Tic. A.Ş. ile bayilik yaparak pazarlama grubunu oluşturmuştur.

2002 yılında Sabancı Holding'in Pilsa Plastik A.Ş. ile bayilik anlaşması yapılarak sektörün tüm taahhüt ve lojistik ihtiyaçlarına cevap verecek durumdadır. 2003 yılında Hürpomp Ltd. Şti. Yavuz Selim Özdemir, Yaşar Özdemir ve Mustafa Hamzalı ortaklığıyla pompa servis hizmetlerini ve Alarko Servisliği ile dalgıç pompaların satış sonrası hizmet en üst düzeye taşımış ve müşteri odaklı servis anlayışı ile gelişimini sürdürmektedir.
 
2004 yılında Hür Sistem Isı Mühendislik ve Taahhüt Ltd. Şti. alanında evsel ısınma ve iklimlendirme konusunda faaliyet göstermek üzere Yavuz Selim Özdemir, Mehmet Bozan ve Yusuf Baykan tarafından Esenyurt Merkez'de kurulmuştur.

Bundan sonraki yıllarda da Hür Şirketler Grubu emin ve sağlam adımlarla gelişimini dürüstlük ilkesi ile sürdürmeye devam edecektir.

Misyonumuz

HÜRPOMP müşteri odaklı satış, servis ve montaj anlayışıyla Müşteri ihtiyaçlarının en ekonomik, en rantabl en hızlı ve en dürüst çözümlenmesini sağlamak ve bunu sürekli kılmak.   

Vizyonumuz

HÜRPOMP teknolojiyi yakından takip ederek, teknolojinin insanoğluna kazandırdığı tüm olanakları müşterilerinin hizmetine sunmak için farklı bölgelerde şubeler oluşturmak.

Ürünlerimiz

* Hidroforlar
* Dalgıç Pompalar
* Santrifüj Pompalar
* Kumanda Panoları
* Koruma Röleleri

Hizmetlerimiz

* Pompa Servis Ve Arıza Tespit
* Pompa Montaj ve Test
* Motor Bobinajı