Hasret Araç Kiralama

Hasret Araç Kiralama
Şoförlü - Şoförsüz Yıllık Klasik Araç Kiralama
Adresler
Adres 1
Orta Mah. Çeşme Meydanı Cad. No: 3/C Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Telefon 3
Üyelik durumu
Özel üye

Hasret Emlak 9 Kasım 2010'da dünyaya gelen kızım Hasret Erdem adına hitaben kurulmuştur. Ben babası Ali Erdem ticaret hayatına 1964 yılında babam Ahmet Erdem'in yanında bakır imalatçılığı ve kalaycı işinde çırak olarak başladım. O dönemin Sakarya'da Ahmet Usta olarak ün yapmış, o sektörün lideri olarak 1976'ya kadar babamın çıraklığını yapmış bulunmaktayım.

1976 yılında Ali Erdem Güzel Marmara Nakliyat Firmasını kurdum. O tarihten bu tarihe kadar bu sektörde hizmet verdim. 1980'li, ve 1990'lı yıllarda nakliye mütahidi olarak hizmet verdiğimiz alanlar içerisinde toprak mahsulleri ofisi işinde, Trakya Bölgesinde 16 yıl nakliye hizmeti verdim. Trakya Birlik, Merkezi Edirne Fabrika Tekirdağ - Şerefli'de yağ, yem ve ayçiçek nakliye işini 9 yıl aralıksız yaptım. İstanbul - Tuzla ve Trakya Bölgesinde bulunan askeriye birliklerinin 5 sene kömür teminini ve nakliye işini yaptım.

Ayrıca Haydarpaşa Gemi Limanı, Tekirdağ Gemi Limanı, Dil İskelesi Gemi Limanı, Derince Gemi Limanı gemilerinin buğday, pirinç ve diğer mamullerinin boşaltma ve Türkiye geneli nakliyesini yaptım. Bu arada eski adıyla Türkiye Elektrik Kurumu nezdinde yapılan üretim nötr direnci Kocaeli'nde bulunan robak kablo ve Türk kablo fabrikalarından Türkiye Genelinde 8 yıl nakliye işini yaptım. Sakarya'da bulunan Türkiye Zirai Donatım Fabrikasından ürettiği Traktör ve Ziraat Envanterlerinin nakliye ve dağıtımını 15 yıl yaptım. Adapazarı Şeker Fabrikasının kantarlardan fabrikaya pancar nakliyesini 7 yıl yaptım. Ayrıca Türkiye Geneli resmi ve resmi olmayan ticari faaliyetleri yıllarca yaptım. 

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen Hasret Araç Kiralama, şoförlü ve şoförsüz araç kiralama alanında müşteri portföyünü geliştirerek, geniş bir araç parkına sahip olan firmamız her geçen gün sizlerin desteği ile büyümektedir.

"Panelvan, kamyon, kamyonet gibi ticari araçlar, şirketlere kiralanmaktadır."

Hizmetlerimiz

» Şoförlü Citroen Nemo Araç Kiralama 
» Araç Kiralama