Güzel Marmara Evden Eve Nakliyat

Güzel Marmara Evden Eve Nakliyat

Şehir İçi, Şehirler Arası Güvenli Nakliye ve Taşımacılık Hizmetleri

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Çeşmemeydanı Cad. Sakallıoğlu Pasajı No:19 Adapazarı / Sakarya
Telefonlar
Rank
350

Eşyalarımı nasıl taşırım diye düşünmeyin!

Ali Erdem Güzel Marmara Evden Eve Nakliyat ile eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde istediğiniz yere taşıyabiliriz. Şehiriçi ve şehirlerarası her türlü yük ve eşya taşınır.

Tecrübeli personelimizle nakliye hizmetleriniz tam zamanında ve sorunsuz bir şekilde itinayla yapılır. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek, güleryüzlü personellerimizle hizmetinizdeyiz.

1976 yılında Ali Erdem Güzel Marmara Nakliyat Firmasını kurdum. O tarihten bu tarihe kadar bu sektörde hizmet verdim. 1980'li, ve 1990'lı yıllarda nakliye mütahidi olarak hizmet verdiğimiz alanlar içerisinde toprak mahsulleri ofisi işinde, Trakya Bölgesinde 16 yıl nakliye hizmeti verdim. Trakya Birlik, Merkezi Edirne Fabrika Tekirdağ - Şerefli'de yağ, yem ve ayçiçek nakliye işini 9 yıl aralıksız yaptım. İstanbul - Tuzla ve Trakya Bölgesinde bulunan askeriye birliklerinin 5 sene kömür teminini ve nakliye işini yaptım.

Ayrıca Haydarpaşa Gemi Limanı, Tekirdağ Gemi Limanı, Dil İskelesi Gemi Limanı, Derince Gemi Limanı gemilerinin buğday, pirinç ve diğer mamullerinin boşaltma ve Türkiye geneli nakliyesini yaptım. Bu arada eski adıyla Türkiye Elektrik Kurumu nezdinde yapılan üretim nötr direnci Kocaeli'nde bulunan robak kablo ve Türk kablo fabrikalarından Türkiye Genelinde 8 yıl nakliye işini yaptım. Sakarya'da bulunan Türkiye Zirai Donatım Fabrikasından ürettiği Traktör ve Ziraat Envanterlerinin nakliye ve dağıtımını 15 yıl yaptım. Adapazarı Şeker Fabrikasının kantarlardan fabrikaya pancar nakliyesini 7 yıl yaptım. Ayrıca Türkiye Geneli resmi ve resmi olmayan ticari faaliyetleri yıllarca yaptım.

Kamyon ve kamyonet şoförlü veya şoförsüz kiralanır.

Hizmetlerimiz
- Şehiriçi taşımacılık
- Şehirlerarası taşımacılık
- Yükleme ve Teslim hizmetleri

Bütün Kredi Kartlarına Taksit İmkânı

Ali Erdem Güzel Marmara Evden Eve Nakliyat ve Kömürcülük için tıklayınız»

Araç Kiralama için tıklayınız» 

Emlak Sektörü için tıklayınız»

Sınıflandırmalar