Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Güroğulları Kebap & Baklava

Güroğulları Kebap & Baklava
Kebap Salonu, Lahmacun, Kebap, İçli Köfte, Çiğ Köfte, Beyti Sarma, Bonfile İskender, Altı Ezmeli Kıyma Çeşitleri, Kilis Tava, Sucuklu Pide Çeşitleri
Adresler
Adres 1
Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No: 24 (Altınova Hastanesi'nin Olduğu Cadde) Serdivan Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Web siteleri
Bu özellik sadece özel üyeler için geçerlidir
Üyelik durumu
Üye

Güroğulları Kebap & Baklava

Hakkımızda:

1984 yılında başlayan lezzet serüveni 1984 yılında Adapazarı Soğan Pazarı'nda o zamanki adıyla Antep kebapçısı olarak hizmet vermeye başlayan Güroğulları, Ahmet Güroğulu'nun usta ellerinden çıkan lezzetli kebapları ile Adapazarı'na ilk kez kebabı tanıtmıştır.

1989 yılına gelindiği zaman işlerin artması ve gelen müşteriye daha kaliteli hizmet vermek gayesiyle Sabiha Hanım İlköğretim Okulu arkasındaki ,2009 yılına kadar hizmet vereceği, 100 kişilik yeni binasına taşınmış ve kebabın  yanına ek olarak uzun yıllar Güroğulları denince ilk akla gelen meşhur baklavasını da çeşitleri arasına katmış ve o yılların vazgeçilmeyen adresleri arasına girmiştir.

Serdivan ve Farklı Bir Konsept...

2009 yılı kasım ayında Serdivan'da Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No:24 bulunan yeni yerinde kapılarını açan Güroğulları farklı mimari konsepti, 150 kişilik kapalı alanı ve 50 kişilik açık alan bahçesi olmak üzere toplam 200 kişilik kapasitesi, çocuk oyun alanı, tecrübeli ve güler yüzlü personeliyle ailenizle ve sevdiklerinizle Gaziantep mutfağının eşsiz lezzetlerini tadına varabileceğiniz bir mekandır.

Sakarya'da Bir İlk; Her Gün Gaziantep'ten Baklava…

Gaziantep baklavasının tadına bakanlar bilirler; tabiri caizse ‘havasından mıdır, suyundan mıdır’ o baklavanın tadını başka yerde bulamazsınız. Biz Güroğulları ailesi olarak Sakaryamıza bu lezzeti kazandırmak için Gaziantep'te kendi tesisimizde ürettiğimiz Gaziantep Baklavasının eşsiz lezzetini Sakaryalı hemşerilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Cuma Günleri için Rezervasyon Yaptırdınız mı?

Cuma günleri; sadece İstanbul'da birkaç mekanda veya Gaziantep'te bulabileceğiniz Gaziantep yöresinin geleneksel tatları; Yuvalama, İçli Köfte, Zeytinyağlı kuru Antep Dolması ve mevsimine göre değişiklik gösteren yöresel tatları bulabilirsiniz.

Davet & Organizasyon:

Eğer klasik tatlardan bıkmış, yeni lezzetler arıyorsanız ve sevdiklerinizle de bu tadı paylaşmak istiyorsanız Güroğulları'nın 200 kişi kapasiteli salonu çocuk oyun alanı, mescit ve mutfak dizaynıyla da her tür beklentiyi karşılayan modern binasında misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz, her türlü toplantı, şirket yemeği, sünnet töreni ve diğer organizasyonları sunabileceğiniz bir atmosfer size sunuyor.

Zengin ve Farklı Bir Menü:

Geleneksel kebap ve ızgara çeşitleri yanında Sakarya da sadece Güroğulları'nda bulabileceğiniz;
Kilis Tava, Fıstıklı Kebap, Şeftali Kebabı , Abugannuş, Simit Kebabı, Külbastı, Yeni Dünya Kebabı, Mantarlı Kebap, Kardelen Kebabı gibi farklı lezzetlerin tadına varabilirsiniz ayrıca beyaz et tercih eden konuklarımız için de zengin beyaz et çeşitlerimiz mevcuttur.

Güroğulları, yöresel lezzetleri başarıyla uygulayan nezih bir mekân, Serdivan'da bulunan bu mekânın yöresel lezzetlerini hafta sonu kahvaltılarına da taşıması doğrusu büyük bir eksikliği gidermektedir...

Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle!