Gülşan Branda Tente Tekstil Ltd. Şti.

Gülşan Branda Tente Tekstil Ltd. Şti.
Mafsallı Tenteler, Şemsiyeler, Oto Kılıfları, Çadırlar, Yedek Parçalar
Adresler
Merkez:
Erenler Mah.Sakarya Cad.(Etbalık Kurumu Karşısı)No:330 Erenler Sakarya Türkiye
Fabrika:
Nakışlar Mah. D-100Yan Yol Caddesi No: 99 Erenler Sakarya Türkiye
Telefonlar
Merkez:
Fabrika:
Fabrika
Üyelik durumu
Özel üye

Gülşan Branda

Mafsallı Tentelerimizde Butonlu ve Uzaktan Kumandalı Satışlarımız Başlamıştır.

Firmamız ilk olarak 1966 yılında her nevi branda işi yapmak amacı ile Sakarya' da kurulmuştur. Takip eden yıllarda, sektörün kaydettiği gelişmelere paralel olarak ortaya çıkan talep oranın artması nedeniyle yeni ürünlerin , mafsallı ve körüklü tente üretimine başlanmasına karar verilmiştir.

Firmamız, branda dikimi ve yapımı amaçlı faaliyetlerine 1991 yılında mafsallı tente imalatını ekledikten sonra kaliteyi ve sağlamlığı kendine ilke edinmiş ve hiçbir taviz vermeden o günden bugüne binlerce mafsallı tente üretmiştir.

Bu ilerleme sonucunda yurt çapında kırktan fazla bayilik vermiş olan firmamız, ayrıca yurt dışına da Mafsallı Tente ihracatı gerçekleştirmiştir. Daha sonra ki yıllarda, imalatımızda ki titizlik, kalite ve sağlamlık giderek çeşit ve kapasitemizin artmasına neden olmuştur.
Arzumuz kalitemizden ödün vermeden bünyemizi geliştirmek ve talep piyasasına daha iyi ve mükemmel çalışmaları sunabilmektedir.

Tentelerimiz GÜLŞAN BRANDA garantisini taşır.

Klasik Tenteler

En son yenilikler kullanılarak tasarlanmış, klasik tente modeli yüksek kalitede ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz sağlamlıkta üretilir. Kullanıldığı mekanları güneşten, yağmurdan ve tozdan koruyup estetik ve modern bir görünüm katmaktadır.

Sembol Tente

Sembol tentelerimiz bir yardım almadan çevirme kolu ile ayarı aşağı-yukarı değiştirilebilir. Bu eğim mekanizması sayesinde kullanıcı tentenin eğimini isteğine bağlı olarak 50 derece aşağı doğru eğebilir ya da yukarı doğru kaldırılabilir. Semnol modelimizde motorlu, uzaktan kumandalı ve manuel(elle) sistem ile çalıştırılabilir.

Hareket Saçaklı Tente

Bu sistemde alçak, boş cepheli ve güneş ışınlarına direk maruz kalan mekanlar için tasarlanmıştır. Kullanıcı isteğe bağlı olarak ön farbela kısmını çevirme kolu vasıtası ile aşağı-yukarı çalıştırılabilir. Bu işi tente en son açılımında da, kapalıykende yapılabilir.

Çatı Üniteleri

Çatılı ünite, çift yöne açılır tente sistemimizdir. Çatılı üniteler arası iki direkli olup istenildiği taktirde yere sabit ve tekerlekli yapılabilir.
Ünitelerimizin üst kısmı, tentelerin korunması için ve arasından su sızmaması için alüminyum koruma çatısı ile korunmaktadır.

Kasetli Tente

Tentelerimiz içinde tam korumalı olup dış cephemize estetik ve uyum sağlar. Tam korumalı olmasından dolayı çevre etkenlerinden ve rüzgarın etkisinden korunur.

Özellikle kış boyunca kapalı olan tentelerin bakım ihtiyacı en aza iner. Ayriyeten kopmak duruşu sayesinde bulunduğu yere şık bir görünüm kazandırır.

Raylı Tente

Raylı tente cafe ve restaurantlarda dış mekanların yazın veya kışın rahatlıkla kullanımını sağlayan şık görünüm sağlayan tente sistemlerindendir. Sistemimiz özel çekilmiş kalın kesitli alüminyum ray profilleri üzerinde hareket eden tente sistemidir. Tüm aksamları polyester esaslı elektrostatik toz boyalıdır. İstenildiği taktirde katlanan cam sistemiyle kaplanabilir.

Tente Takım Setleri

150 cm, 200 cm, 250 cm, 300 cm açılım aralıkları ile takım setleri oluşturmaktadır.
Takım setlerini oluşturan parçalar alüminyum enjeksiyon dökümden yapılmaktadır.
Döküm parçalarımız RAL 9016 elektrostatik fırın boyalıdır. Civata ve metal aksamları galvaniz kaplıdır.

Akrilik Kumaşlı Tenteler

Akrilik kumaşlı tente modeli yanlızca gölge sağlamakta kalmayıp etkileyici dizaynıyla da dış cephelere estetiklik katar. Doğayla içiçe her yerde her mekanda kullanılabilen akrilik tenteler estetik bir güzellik sağlar. Çift yöne açılımlı tente sistemleri sağlam, ekonomik, uzun ömürlü, çift yöne açılımlı çatı sistemlerimiz geniş mekanlarınız için ideal bir koruma sistemidir. Geniş cepheli bahçe, cafe, restaurant, teras gibi makanlarınız için çift yöne açılımlı tente modellerimiz en uygun seçim olacaktır.