Gökoğlu İnşaat Malzemeleri

Gökoğlu İnşaat Malzemeleri

Demir, Çimento, Kireç, Tuğla, Kiremit, Kömür, Kum, Çakıl, Ytong, Izocam, Strafor. Profil, Galv Boru, Sac, İzolasyon Malzemeleri ve A'dan Z'ye Her Şey

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Yenice mah. Dr. fevziye çevik sok. no : 8/1 A Pamukova / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Rank
100
Gökoğlu İnşaat Malzemeleri

1979 yılında İsmail ve Ruhi kardeşler tarafından Pamukova?da küçük bir nalbur olarak ticaret hayatına başlayan firmamız,sizlerin ve halkımızın destek ve güveniyle 28. yılımızı doldurmanın gurur ve onurunu yaşıyor.

2007 yılı içerisinde firmamız Yapı Market statüsüne kavuşmuş olarak, ürün gamımızı, müşteri portföyümüzü arttırarak 365 m2 mağaza, 830 m2 kapalı 2300 m2 açık depolarımız ve sevkiyat araçlarımızla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Demir,çimento,tuğla kaba yapı malzemelerinden,alt yapı üst yapı tesisat, yapı kimyasalları, nalburiye, boya ve teknik hırdavat çeşitlerimizle hizmet alanımızı genişletmiş bulunmaktayız.

İnşaat, yapı, yol müteahhitlere ve firmalarına  çok geniş ürün çeşitlerimizle ve her konuda tedarikçilik yaparak firmalarımıza en iyi hizmeti sunmayı ilke edindik.

Firmamız 2008 yılında yemekçilik ve servis hizmetleriyle bölgemize gelen şantiyelere her konuda destek olup kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.     

En büyük dayandığımız temel GÜVEN - SAYGI - DÜRÜSTLÜK  ilkeleriyle uzun yıllar sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz...

Saygılarımızla       
Taner GÖKOĞLU

Ürünlerimiz;

» Ytong
» İzocam
» Strafor
» Profil
» Galv Boru
» Saç
» izolasyon Malzemeleri
» Demir
» Çimento
» Kireç
» Tuğla
» Kiremit
» Kömür
» Kum
» Çakıl
» A'dan Z'ye her şey....
Sınıflandırmalar