Genç Vet

Genç Vet

Deneyimli Doktor Kadrosu, Güleryüzlü Personel, Donanımlı Laboratuvarlar, Uzman Veteriner Hekimler, Köpeğiniz İçin En İyi Eğitim Merkezi, Zengin Mama ve Aksesuar Çeşitleri

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Merkez:
Semerciler Mah. Kanca Sk. 54/A Adapazarı / Sakarya
Serdivan Şube:
İstiklal Mah. Bağlar Cad. No: 93/A Serdivan / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Web siteleri
Rank
1000
Hakkımızda
Sakarya Veteriner hizmeti olarak 1 Ocak 2007 tarihinde klinik kuruluşu  gerçekleşen firmamız isim değişikliği ile 2012 yılı itibari ile GençVet ismi ile hizmete devam etmekte Sakarya'da veteriner Klinikleri arasında yerini almıştır.
Kliniğimiz 2 veteriner hekim 2 Veteriner Teknikeri ve  yardımcı personel ile birlikte toplam 4 kişi hizmet vermektedir (01 Ocak 2020).
 
Hizmetlerimiz
- GençVet Kedi Köpek klinisyenliği yanısıra Kanatlı Hayvan Hekimliği konusunda da kendini geliştirmiş olarak hizmet vermektedir.
- Hekimlerimizin başarısı iyi bir laboratuvar desteğinden geçiyor.
- 2020 model olan cihazlarımız ile hemogram ( kan tahlili) ve  kimyasal analiz ( Organ tahlili) cihazı ile  idrar analizi, Ultrason, Endoskopi cihazları ile kaliteli bir teşhisi hedeflemektedir.  Röntgen, deri analizleri için wood lambası, deri ve dışkı muayeneleri için gelişmiş mikroskop cihazları ile yerinde hizmet vermekte ayrıca anlaşmalı kurumları ile  laboratuvar desteği almaktadır.
- Nöroloj, Göz Hastalıkları, Diş Hastalıkları, Kalp Hastalıkları, Hayvan davranışları uzmanlığı (Psikoloji), Dermtoloji, Sindirim - Sistemi hastalıkları konusunda akademik destek alarak Ulusal ve Uluslararası tüm imkanları Sakarya Hayvanseverlerinin hizmetine sunmaktadır.
 
Yatar Hasta Bölümü
Kedi odası ve bulaşıcı hastalıklar odası ayrı olmakla birlikte 18 yatar hasta kapasitesi ile hizmet vermektedir. Hospitalizasyon bölümü ile ilgili tamamen bir personel istihtam ederek canlı güvenliğine özen göstermektedir.
 
Yüksek Güvenlik Önlemleri
Tüm kliniğimiz 24 saat kamera ile kayıt altına alınmakta ve isteyen hayvan sahipleri klinikte kalan küçük dostlarını takip edebilmektedir. Hasta müdaleleri kesinlikle şeffaf ortamda sağlanıp hasta sahibi güvenini hedeflemiştir.
 
Operasyon ve Sterilizasyon
Kliniğimizi Cerrahi ünitesinde Kırık operasyonları dahil (Osteosentez) tüm cerrahi müdaleler yapılmaktadır. Kısırlaştırma operasyonları rutin olarak uygulanmaktadır. Otoklav, UV ve Gaz sterilizasyon sistemi kullanılmaktadır.
 
Kuaför Hizmeti
Kedi ve köpek kuaförümüz makine ve makas tıraşı yapabilmekte yıkama ve tırnak bakımı yapmaktadır. Randevulu hizmet ile sizlere vakit kaybı olmadan hizmet alımını hedeflemektedir.
 
Sosyal Medya
GençVet ayrıca internet üzerinde facebook, twitter gibi sosyal medya aracılığıyla bilgilendirici hizmetler gerçekleştirmektedir. Gün içerisinde aktif olarak bulunan bilgi işlem ekibi ile sosyal medya üzerinden hızlı bir hizmet alabilmektesiniz. Whatsapp üzerinden hızlı bir şekilde hekiminize ulaşabilirsiniz. Whatspp 05325006259
 
Mobil Hizmet
Yeterli donanıma sahip araçlar  ile Sakarya merkezi ve tüm ilçelere hizmet götürülmektedir. Özellikle fabrika bahçelerinde bulunan güvenlik köpekleri, büyük ırk nakli zor olan köpekler, saldırgan olabilecek kedi ve köpekler için araç servis hizmetimiz çok beğenilmektedir.
 
Hayvan ambulans hizmeti ile acil müdahale ve hayvan nakli konusunda en hızlı hizmeti, klinik üyelerimiz almaktadır.
 
ALO MAMA hattı ( 0264 282 4121) ile mama siparişi alan firmamız en hızlı şekilde araçlarımız vasıtasıyla servis yapmaktadır.
 
Araç servisimizin düzenlediği günlere göre rutin turlar hakkında 05553770256 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.
 
Hayvan Sahiplendirmeleri
Hayvansever derneklerle de iç içe olan kliniğimiz ücretisiz sahiplendirmelere yardımcı olmaktadır. Sokak hayvanlarının sorunlarına yardımı eksik etmeyen kliniğimizde kulak kuyruk kesimi yapılmamaktadır. Yavru düşürme gebelik sonlandırma gibi hayvan haklarına aykırı uygulamlar yapılmamaktadır. Çalışan hiç bir personel hayvan haklarına aykırı davranışlarda bulunamaz.

Kliniğimizde CHİP kimliklendirme sistemi uygulanmaktadır. Bu sayede kaybolan evcil hayvanlarınıza ulaşabilmektesiniz.
 
Uzman Eğitim Desteği
Köpek eğitimi ile ilgili olarak  anlaşmalı yerlerimiz ile uzman eğitmenler tarafından küçük dostlarımızın eğitimleri verilmektedir.
 
Aradığınız her şey burada!
Dünya standartları Sakarya’ya sunulmaktadır. Sağlık sektöründeki güncel bilgiler takip edilmekte, hekimlerimiz sürekli eğitim seminerlerinden geçmekte, düzenlenen fuar ve kongrelere katılımlar aktif olmaktadır.
Tüm marka aksesuar ve mamalara (Hills, Royal Canine,Proplan, Eukoneuba, Farmina, Acana vb.) kliniğimizden kolayca ulaşabilirsiniz.
Sınıflandırmalar