Genç Kardeşler - ISUZU Yetkili Servisi

Genç Kardeşler - ISUZU Yetkili Servisi

ISUZU Yedek Parça Bayii ve Tam Yetkili Servisi

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
E-5 Karayolu Üzeri Erenler Mah. 266. Sok. No: 3 Adapazarı / Sakarya
Telefonlar
Rank
75

Genç Kardeşler - ISUZU Yetkili Servisi

ŞİRKET PROFİLİMİZ...

Genç Kardeşler Firması 1966 yılında İsmail ve İhsan Genç ortaklığıyla oto tamir bakım atölyesi olarak kurulmuştur.1973 yılında Skoda Yetkili Servisi ve Yedek Parça Bayiliği'ni alınmıştır.

1984 yılında Isuzu Yetkili Servis ve Yedek Parça Bayiliği kurulmuştur.1989 yılında Isuzu Araç Satış Bayiliği alınmıştır.

2000 yılında Genç Kardeşler firması diğer ortaklarından ayrılmış ve Genç Kardeşler firması bu tarihten itibaren yedek parça ve servis (satış sonrası) hizmetine devam etmiştir ve halen devam etmektedir.

2005 yılında İhsan Genç'in oğlu Ahmet Genç, eğitim hayatını bitirdikten sonra, firma İhsan Genç ve oğlu Ahmet Genç ortaklığıyla kurumsallaşarak Genç Kardeşler Oto San. Ve Tic. Ltd. Şti. kurularak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Günümüzde teknolojinin getirdiği tüm yeniliklerden faydalanarak şahıs ve firma araçlarının en kısa zamanda bakım ve servisini yapmaktadır. Serviste yedek parça satışı, kaporta, boya, elektrik, akü, lastik ve yağ değişimi hizmeti bulunmaktadır.

Servisimiz YAPI KREDİ SİGORTA ANLAŞMALI ONARIM SERVİSİ YETKİ BELGESİ ve TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ'nün Hizmet Yeterlilik Belgesi Olan TS 12047 "YETKİLİ SERVİSLER-MOTORLU ARAÇLAR İÇİN-KURALLAR" Standardına Uygun; Hafif Ticari Araç (M2, N1) ve Ağır Ticari Araç (M3, N2, N3) ve ANADOLU ISUZU OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş. (ISUZU MARKA) Yetkili Servisidir.

Mutlu Akü Bayii

HİZMETLERİMİZ

* Egzoz Emisyon Pulu Verilir
* Anlaşmalı Sigorta Şirketleri:
- Yapı Kredi Sigorta
- Groupama Sigorta
- Liberty Sigorta

Not: Vekaletle Diğer Sigorta Şirketlerinin Kasko İşlemleri Yapılır.

Sınıflandırmalar