assasa

Fitness Club

Fitness Club
Bay - Bayan Spor Salonu, Fitness, Aerobik, Step, Zumba, Cardio, Solarium, Sauna, Pilates
Adresler
Adres 1
Semerciler Mah. Yamanlar Sk. No: 24 (Ayrıntılı Adresimiz İçin Tasarımdaki Krokiye Bakınız) Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Telefon 3
Üyelik durumu
Özel üye

Fitness Club
 
Salonlarımız karışık ortak kullanım alanları ve sadece bayanlara özel olmak üzere 2 adet salondan oluşmaktadır.

Sadece Bayanlara Özel Spor Salonumuz
 
Çalışanlar dahil sadece bayan sporcularımızdan oluşmaktadır. Salonumuza KESİNLİKLE erkek girmesi YASAKTIR.  Çalışma saatleri 09:30 - 22:00 olup antrenman süreniz boyunca uzman antrenörler sizlere daha doğru bir egzersiz için yardımcı olacaklardır. Ücretimiz sadece 70 TL’dir. Bu fiyata bir ay boyunca sınırsız antrenman yapabilirsiniz.

Serdivan Şubesi
 
Ortak kullanım alanları ile spor yapabileceğiniz elit-nezih-seviyeli bir ortamda 7 adet antrenör eşliğinde, 700 m2 kapalı alanı, Sauna-Solaryum bire bir çalışma programları ile Sakarya’nın en büyük spor salonudur. Çalışma saatleri 09:00 - 24:00.
Salonlarımız pazar günleri kapalıdır.

Merkez Şubesi
 
Ortak kullanım alanları ile spor yapabileceğiniz elit-nezih-seviyeli bir ortamda 6 adet antrenör eşliğinde, 600 m2 kapalı alanı, Sauna-Solaryum bire bir çalışma programları ile Sakarya’nın en büyük spor salonudur. Çalışma saatleri 09:30 - 23:00.
Salonlarımız pazar günleri kapalıdır.

Hakkımızda
 
Fitness Club, uzman kadrosu ve nezih mekanı ile sadece fitness ve sporda değil, solaryum ve sauna alanlarında da üstün nitelikli hizmetler sunuyor. Şehrin yeni spor ve sağlık merkezi Fitness Club, birincil hedefi olan 'kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunma' ile 'güvenilir ortam oluşturma' anlayışıyla yola çıktı. Bireysel ya da ailece spor yapmak isteyenlere temiz, ferah ve her türlü teknik imkanın yer aldığı geniş bir mekân sunan Fitness Club, sporla pek ilgisi olmayanların bile düzenli spor yapma alışkanlığı kazanacağı yeni bir hizmet modelini ortaya koyuyor. Sporla ilgili her türlü sorunun cevabını hemen bulmanızı, kilo/vücut hedeflerinize kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan uzman ve tecrübeli kadrosu boy, kilo, yaş, sağlık durumu, vücut yapısı vb. değişkenlere göre kişiye özel program uyguluyor. Bu özel program, hedeflerinize daha kısa zamanda ve daha kontrollü bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır.
 
Hizmetlerimiz;
 
» Fitness
» Cardio
» Solarium
» Sauna