Fenkor Isı Sanayi

Isıtma Sistemleri
Adresler
Zirai Aletler Sanayi Tuzla Mah. 1266 nolu Sok. No: 40 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Web siteleri
Bu özellik sadece özel üyeler için geçerlidir
Üyelik durumu
Üye
Fenkor Isı Sanayi

Tarihçe:

Fenkor kazanları, 2002 yılında İDRİS TAŞÇI tarafından yapılan ilk kazan denemeleri ile doğmuş, 2008 yılında firmalaşma sürecine girilmiş ve 2013 itibari ile de markalaşma ve kurumsallaşma aşamasına gelinmiştir.

Fenkor, kendi tesisinde aşağıdaki faaliyet alanlarında üretim gerçekleştirmektedir.

Faaliyet Alanları:

Konut, iş yeri, tarım tesisleri, kurutma gerektiren iş yerleri, tavuk çiftlikleri vb. tüm kapalı alanların sıcak su ve kuru hava ile ısıtılmasına yönelik, kat kaloriferleri, merkezi sistem kazanları, sıcak hava kazanları vb. ısıtma sistemleri imalatı yapmaktadır. Fenkor stokerli katı yakıt kazanları, yıllar içerisinde sürekli geliştirilerek, mükemmel bir ürün halini almıştır.

35 mm çapa kadar kömür, sıkıştırılmış odun tozu/biyokütle yakacak  şekilde tasarlanmış, piyasadaki tek mamüldür. Ayrıca otomatik beslemeli kazanlarımız, fındık kabuğu, zeytin çekirdeği ve elle beslemeli odun yakabilir.

Temiz, kolay kullanım ve ekonomik yakıt tüketim özellikleri ile alanında liderdir.

Kazanlarımız, en iyi teknolojiler ve malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Pazardaki en sağlam, en güçlü ve en az sorun çıkaran tek maldır. En büyük reklamımız müşterilerimizdir.

Sıcak su kazanlarımız, eş zamanlı veya ayrı ayrı radyatör ve zeminden sıcak su ile ısıtma sistemleri ile yüzme havuzlarının sıcak su ile ısıtılması uygulamaları için rahatlıkla kullanılabilir.

Kalite Politikamız:

Müşteri memnuniyeti temel olan bir yaklaşım ile ve kalite anlayışını benimsemiş deneyimli, takım ruhuna sahip personelimiz ile sektörel değişimleri, teknolojik gelişimleri  ve değişen müşteri taleplerini sürekli takip edip bünyemize adapte ederek, hizmetlerimizin sürekli iyileştirilmesinin sağlanması ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunulması öncelikli kalite politikamızdır.

Sürekli gelişme ile müşterilerimizin memnuniyetine ve beklentilerine uygun hizmeti ve kalite yönetim sistemi standartlarının şartlarının sağlanması; temel politikamızdır.