Ergezen Taşımacılık

Ergezen Taşımacılık

Öğrenci Taşımacılığı, Personel Taşımacılığı, Gezi ve Tur Organizasyonu

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Sakarya Cad. Yenigün Mah. Başlar Sk. No: 13 Adapazarı / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Rank
625
Ergezen Taşımacılık

Hakkımızda


Ergezen Turizm ve Organizasyon 21 Haziran 2012 yılında Sakarya Adapazarı İlçesi'nde kurulmuştur. Şirketimizin Onursal Başkanı Muhammet Ergezen  Yönetim Kurulu Başkanı Gencer Ergezen’dir. Ergezen Turizm ve Organizasyon kurulduğu yıldan bu yana personel ve öğrenci taşımacılığında faaliyet göstermektedir.

Ergezen Turizm ve Organizasyon her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek, Türkiye genelinde de özel hususi ve organizasyonlarında taşımacılık sektöründe ilk sırada yer almak için çalışmalarına devam etmektedir.

Ergezen Turizm ve Organizasyon tarihinde daha da kurumsal olmanın en güzel adımını kendi öz malı olan; daha modern olarak, daha geniş faaliyet göstermesi için kendi yerinde çalışmalarını hızlandırmaktadır. Ergezen Turizm ve Organizasyon hem personel kadrosu, hem de bünyesinde çalıştırdığı sürücü kadrosu ile çevresine örnek teşkil edecek bir yapı oluşturmuştur.

Hizmetini gerçekleştirdiği firmaların onur ve övgü dolu sözleri sayesinde Ergezen Turizm ve Organizasyon sektöründe ilk sıralarda yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Hizmetlerimiz

- Öğrenci Taşımacılığı
- Personel Taşımacılığı
- Gezi ve Tur Organizasyonu
Sınıflandırmalar